Zrób zabawki razem z dzieckiem
Dzieci uczą się życia przez doświadczenie i zabawę
Dzieci uczą się życia przez doświadczenie i naśladownictwo. Chcą brać udział w czynnościach, wykonywanych przez bliskie im osoby, a zabawki własnej roboty to dobry sposób, by pokazać dziecku co to jest kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
Karmienie piersią. Zachowanie dziecka wyssane z mlekiem matki
Zachowanie dziecka wyssane z mlekiem matki
Dzieci karmione piersią rzadziej niż dzieci karmione mlekiem z butelki mają objawy zaburzeń zachowania – twierdzą naukowcy, których badania ukazały się na łamach „Archives of Disease in Childhood”. 
Badacze: Zwierzęta chronią dzieci przed alergią
Badacze: zwierzęta ochronią dzieci przed alergią
By uchronić swe dziecko przed atopowym zapaleniem skóry znanym, jako pokrzywka, jeszcze w okresie prenatalnym należy przebywać w środowisku zwierząt hodowlanych i kotów – przekonują naukowcy z University of Zurich.
Lody z mleka karmiących matek oferowane w londyńskiej restauracji
„Baby Gaga” – lody z mleka karmiących matek?
Jedna z londyńskich lodziarni wzbogaciła swoje menu o lody z mleka dostarczanego przez karmiące matki. Według właścicieli, ma to przyciągnąć smakoszy, którzy gustują w produktach naturalnych  – informuje Reuters.
Otyłość wśród dzieci i nastolatków. Czy przeciętna długość życia zacznie się skracać?
Czy przeciętna długość życia zacznie się skracać?
Postępująca otyłość wśród dzieci i nastolatków może wkrótce sprawić, że tzw. przeciętna oczekiwana długość życia przestanie się wydłużać i zacznie się skracać.
Jedzenie w fast-foodach niweczy korzyści karmienia dzieci piersią
Sposób odżywiania mamy, a zdrowie dziecka
Jedzenie w "fast foodach" 1-2 razy w tygodniu niweluje niektóre korzyści płynące z karmienia małych dzieci piersią, jak np. ochrona przed astmą - wynika z kanadyjskich badań. Artykuł na ten temat zamieszcza pismo "Clinical and Experimental Allergy".
Moda na macierzyństwo. Supermodelka o ekologicznym wychowaniu dziecka
Moda na macierzyństwo. Supermodelka o ekologicznym wychowaniu dziecka
Jeśli spojrzeć na najlepsze modelki świata można by pomyśleć, że ciążowy brzuszek jest nie tylko seksowny, ale i super modny. Promieniejące, radosne i modne w ciąży z dumą prezentują swoje krągłe kształty na okładkach kolorowych magazynów. Czyżby nie bały się utraty swojej pozycji w ...
Owoce o ciekawym wyglądzie są chętniej spożywane przez dzieci
Dzieci potrzebują kolorowych owoców
Dzieci będą jadły dwa razy więcej owoców, jeśli sprawimy, że będą wyglądały dla nich atrakcyjnie – wynika z badań przeprowadzonych w Holandii i Belgii, o których informuje pismo „Appetite”.
Konkurs plastyczny dla dzieci. Młodzi artyści znają polskie ptaki
Młodzi artyści dobrze znają polskie ptaki
W Kids Gallery, charytatywnej galerii dziecięcej TouchofArt.eu, znalazło się prawie 1000 polskich ptaków narysowanych przez dzieci. Wszystkie będą wspierać Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Trzy z nich są wyjątkowe.
Ekologiczne zabawki dla dzieci. Udekoruj pokój swojego dziecka z pomysłem
Wesołe dekoracje przyjazne środowisku
Do Polski zawitała moda z zachodu – trójwymiarowe napisy na ścianach pokoju dziecinnego. Najczęściej są to imiona dzieci czasem połączone z datą urodzin. Wesołe literki można już dostać w Polsce, a różnorodność ich kształtów, rozmiarów i kolorów spodoba się każdemu.

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy