Festiwal Klimat na zmiany: dialog między światem nauki, a obywatelami
Filmowy Klimat na zmiany
Obrady największej międzynarodowej konferencji klimatycznej COP-19, będą odbywać się za zamkniętymi drzwiami, więc Festiwal Klimat na zmiany to jedna z nielicznych okazji do nawiązania bezpośredniego dialogu pomiędzy światem nauki i polityki a obywatelami. Zmiany klimatyczne dotykają ...
Życie aktywistów od kuchni w filmie „Przyjaciół się nie zjada”
Życie aktywistów od kuchni
Jak wygląda codzienność osób działających na rzecz zwierząt w Polsce? Z jakimi problemami borykają się aktywiści stający w obronie braci mniejszych? Fundacja Czarna Owca Pana Kota zaprasza 23 października 2013 roku do Kinokawiarni KIKA na pokaz filmu dokumentalnego „Przyjaciół się nie ...
„Szpilki Fit&Fun!”. Event dla Kobiet, które chcą od życia więcej!
Event dla Kobiet, które chcą od życia więcej!
W sobotę 19 października 2013, Kobiety z Warszawy i okolic, będą miały niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich! „Szpilki Fit&Fun!” to już XI edycja spotkania organizowanego przez Szpilki po godzinach, która z edycji na edycję jest coraz większa ...
„Ekoprzewodnik po Krakowie” wspiera zdrową ciekawość
Ekoprzewodnik wspiera zdrową ciekawość
Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego warto stawiać na produkty wielorazowe oraz dla tych, którzy chcą kupować marchewkę od lokalnego rolnika portal Ekorodzice.pl przygotował „Ekoprzewodnik po Krakowie”. To nie lada gratka dla wszystkich ekoentuzjastów oraz dla osób, które dopiero ...
Zioła. Jak zbierać, przetwarzać, stosować
Jak zbierać i stosować zioła?
Chcesz zbierać zioła, przetwarzać i wykorzystywać dla zdrowia i urody, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Ułatwi Ci to nowa książka wydawnictwa Bosz, czyli praktyczny poradnik odsłaniający świat szlachetnych ziół, opatrzony barwnymi fotografiami, rycinami i rysunkami.  
ABC kosmetyki naturalnej
ABC kosmetyki naturalnej
Oczyszczająca kąpiel z jeżynowych liści, nawilżający okład z melonowych krążków, wzmacniająca maseczka z czereśni oraz ponad 160 przepisów na ekologiczne kosmetyki, które łatwo przyrządzisz w domu – ukazał się pierwszy poradnik z serii „ABC kosmetyki naturalnej”.
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Opisy parków narodowych, omówienia atrakcji w położonych nieopodal nich miejscowościach wypoczynkowych, przebiegi szlaków turystycznych czy propozycje wycieczek – to wszystko znajdziesz w przewodniku „15 najpiękniejszych parków narodowych w Polsce”.
„Szpilki wymiatają z szafy!”
„Szpilki wymiatają z szafy!”
Szpilki po godzinach mają zaszczyt zaprosić na wspaniałe wydarzenie przepełnione kobiecością i wiosenną energią! Już 27 kwietnia 2013 odbędzie się kolejna IX edycja imprezy „Szpilki wymiatają z szafy!”
Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania
Po prostu Wszechświat!
Dwóch znakomitych popularyzatorów nauki odpowiada na 140 najważniejszych pytań w fizyce i astronomii, streszczając istotę każdej kwestii w twittach o długości 140 znaków.
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
Spektakl „Pępowina” jest jedyną obecnie (i pierwszą od 20 lat) wystawianą sztuką Krystyny Kofty i jedyną, dla której muzykę przygotowali i grają na żywo Andrzej Jagodziński Trio. Poza tym przygotowana dla spektaklu scenografia jest całkowicie ekologiczna!

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy