Jak robić dobre prezenty, które… cieszą, a Ty nie bankrutujesz?

Jak robić dobre prezenty, które… cieszą, a Ty nie bankrutujesz?

To, że Polacy uwielbiają robić swoim najbliższym kosmetyczne prezenty nie jest zaskoczeniem. Co roku z drogeryjnych półek znikają tysiące gotowych zestawów DLA NIEGO, DLA NIEJ, DLA TEŚCIA, DLA TEŚCIOWEJ... Czy jest to oby dobry pomysł na prezent? Kosmetyki, jak najbardziej, ale tym z drogeryjnych półek mówimy zdecydowane „NIE”.Na pewno też jesteś tą osobą, która została obdarowana takim zestawem. I co? Jestem prawie pewna Twojej odpowiedzi. Jak zatem wybierać kosmetyki, aby naprawdę cieszyły i były w użyciu, a obdarowana osoba po prostu poczuła, że się postarałaś/eś?

Sprawdź przykładowe zestawy prezentowe już od 50 zł!

1. PREZENT POWINIEN BYĆ ROZJEMCĄ

Pamiętaj, prezent kupujesz dla bliskiej Ci osoby. Jasne, że w ciągu roku możecie się poprztykać, poobrażać, ale… świąteczny czas to przede wszystkim czas wybaczania, pojednania. Wybierając dla takiej osoby kosmetyki najwyższej jakości dajesz jednocześnie wyraz swojego zaangażowania, chęci pogodzenia się i sygnał, że ta osoba, jest dla Ciebie naprawdę ważna. Takim prezentem można zdziałać realne cuda!

2. PREZENT NIE POWINIEN SZKODZIĆ

Kosmetyki drogeryjne to morze substancji chemicznych, którymi możesz bardziej zaszkodzić niż pomóc. Wielu producentów bez żadnych skrupułów wypełnia kosmetyki tanimi, syntetycznymi składnikami, które poważnie zagrażają zdrowiu i gospodarce hormonalnej tj. SLS, aluminium, triclosan, tetracykliny, parabeny… Bardzo trudno znaleźć w drogeriach kosmetyki bez tych szkodliwych substancji, a to tylko niektóre z nich. Jestem przekonana, że ani Ty, ani osoba, którą chcesz obdarować nie chce używać takich rzeczy. Więc nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe.

wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy