Chwastownik ogrodniczy Nunki

Chwastownik ogrodniczy Nunki
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 165.00zł
Chwastownik ogrodniczy - opielacz - pielak Nunki Genialne narzędzie do pielenia! Wygięte ostrze w łatwy sposób przebija ziemię i pod powierzchnią podcina korzenie chwastów.
Poruszając opielaczem promieniście od rośliny "ochranianej" nie naruszysz jej korzeni, za to wytniesz chwasty ją otaczające.
Pozostałości rośliny mogą zostać wyciągnięte, możesz je też zostawić aby rozkładając się tworzyły kompost bezpośrednio na grządce. Ostrze wykonane z brązu (stop miedzi z niewielką domieszką cyny - łączy wytrzymałość z pozytywnymi właściwościami miedzi), trzonek zrobiony drewna bukowego europejskiego pochodzenia.
Usuwanie chwastów z chwastownikiem ogrodniczym Nunki Opielacz Nunki to narzędzie małe ale praca nim jest wyjątkowo efektywna.
Jednak ci, którzy potrzebują większego rozmachu i większych gabarytów też znajdą coś dla siebie! Strzemię (graca) Hydra to narzędzie działające na podobnej zasadzie - to większa, bardziej rozbudowana wersja chwastownika Nunki. Chwastownik Nunki Graca - strzemię Hydra Dlaczego miedziane? Narzędzia i akcesoria ogrodnicze ze stopów miedzi mogą pomóc poprawić jakość gleby i roślin.
Łączą funkcjonalność i elegancję z wyjątkowymi właściwościami materiałów: są trwałe i wygodne, mają ostre krawędzie i łatwo wchodzą w glebę.
Nie rdzewieją i nie zakłócają naturalnego pola elektromagnetycznego podłoża.
Zgodnie z badaniami austriackiego przyrodnika Viktora Schaubergera narzędzia z miedzi i brązu uwalniają do gleby jony miedzi, przez co wzbogacają ją w sposób delikatny i naturalny.
Narzędzia PKS są produkowane ręcznie, kute tradycyjnymi metodami przez doświadczonych austriackich kowali.
Są to narzędzia stworzone na pokolenia. » Więcej informacji o narzędziach z miedzi « » Zobacz wszystkie narzędzia z miedzi «...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: