Chwastownik pielak Tabit

Chwastownik pielak Tabit
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 245.00zł
Chwastownik - pielak - wyrywacz Tabit Pomysłowe narzędzie do usuwania wszystkich rodzajów chwastów - przede wszystkim mleczy i stokrotek.
Opielacz idealny do pracy na grządkach i trawnikach, także przy brzegach ścieżek, płytek, murków. Głowica wykonana z brązu (stop miedzi z cyną), trzonek z drewna bukowego.
Dwuzębną łapkę (widelec, pazury) umieść pod rośliną, wygiętą część oprzyj o ziemię tworząc dźwignię, gdy trzonek dociśniesz do ziemi - bez trudu wyciągniesz chwasta. Brąz, z którego zrobione jest narzędzie to stop miedzi z niewielką domieszką cyny (dlatego w uproszczeniu nazywamy narzędzia miedzianymi).
Takie połączenie pozwala uzyskać metal odpowiednio trwały, bez utraty wyjątkowych właściwości miedzi.
Dlaczego miedziane? Narzędzia i akcesoria ogrodnicze ze stopów miedzi mogą pomóc poprawić jakość gleby i roślin.
Łączą funkcjonalność i elegancję z wyjątkowymi właściwościami materiałów: są trwałe i wygodne, mają ostre krawędzie i łatwo wchodzą w glebę.
Nie rdzewieją i nie zakłócają naturalnego pola elektromagnetycznego podłoża.
Zgodnie z badaniami austriackiego przyrodnika Viktora Schaubergera narzędzia z miedzi i brązu uwalniają do gleby jony miedzi, przez co wzbogacają ją w sposób delikatny i naturalny.
Narzędzia PKS są produkowane ręcznie, kute tradycyjnymi metodami przez doświadczonych austriackich kowali.
Są to narzędzia stworzone na pokolenia. » Więcej informacji o narzędziach z miedzi « » Zobacz wszystkie narzędzia z miedzi «...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: