300 ekosposobów na szkodniki i choroby - Zbigniew Przybylak

300 ekosposobów na szkodniki i choroby - Zbigniew Przybylak
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 35.00zł
300 ekosposobów na szkodniki i choroby Nowe, odświeżone wydanie 1 części serii TRADYCYJNY OGRÓD EKOLOGICZNY.
Jak pozbyć się chorób i szkodników z ogrodu, nie szkodząc przyrodzie? Jak wykorzystać płodozmian, aby zwiększyć plony i zmniejszyć problemy ze szkodnikami i chorobami? W jaki sposób wykorzystać sąsiedztwo roślin w ogrodzie i gospodarstwie? Jakie gatunki i odmiany roślin są najodporniejsze? Jak wykorzystać ochronne działanie upraw pasowych, poplonów i ściółkowania? Czym jest bioróżnorodność nadziemna i podziemna i jak ją wykorzystać w praktyce w ochronie roślin? W poradniku zgromadzone zostały liczne informacje zaczerpnięte z polskiej i międzynarodowej literatury, jak i szczególnie cenne praktyczne doświadczenia ogrodników i rolników ekologicznych z Polski i zagranicy.
W poradniku znajdziesz również rady słynnych polskich ogrodników z okresu międzywojennego.
Książkę można zamówić również w zestawie Tradycyjny Ogród Ekologiczny 300 ekosposobów na szkodniki i choroby - spis treści Od Autora10 przykazań tradycyjnego ekologicznego ogrodnika 1.
Jak pozbyć się chorób i szkodników z ogrodu, nie szkodząc przyrodzie? Bioróżnorodność, naturalność i prostota Reakcja przyrody na nasze błędy Złudne poszukiwanie cudownych pigułek Bioróżnorodność podziemna Bioróżnorodność nadziemna 2.
Bioróżnorodność w ogrodzie.
Jak ją zbudować? Bez monokultury Bez nadmiernej czystości na zagonachPasowe systemy uprawy 7 korzyści z upraw pasowych 3.
Płodozmian – najprostszy lek gleby oraz zapora dla chorób i szkodników 2 podstawowe zasady układania płodozmianu 14 czynników, które warto uwzględnić, układając płodozmian 13 praktycznych rad przy układaniu płodozmianu Podział ogrodu na kilka kawałków Narysuj szczegółowy plan Roślinne wstawki w głównym płodozmianie Płodozmian tradycyjny Płodozmian dla małych ogródków warzywnych Nowoczesny płodozmian ekologiczny 4.
Jak osiągnąć sukces w uprawach współrzędnych?Praktyczne tradycyjne przykłady doboru r...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: