Anastazja - Władimir Megre

Anastazja - Władimir Megre
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 35.00zł
Anastazja - Władimir Megre „Anastazja” to księga I z serii książek „Dzwoniące Cedry Rosji” autorstwa Władimira Megre.
Poruszająca serca i umysły historia spotkania Autora z Anastazją – kobietą żyjącą w głębi syberyjskiej tajgi i posiadającą unikalną wiedzę na temat fizycznych oraz duchowych praw szczęśliwego życia, właściwego stosunku do Natury, dzieci, drugiego człowieka oraz wszystkiego, co żyje i istnieje we Wszechświecie.
Wypowiadane przez Anastazję treści są wyjątkowe i według powszechnych opinii nie znajdują sobie analogii w świecie.
Anastazja odsłania przed nami wiedzę, o której ludzkość zapomniała w swoim pośpiechu, a która to wiedza drzemie w każdym z nas od Praźródeł i czeka aby rozkwitnąć, aby uczynić nas szczęśliwymi ludźmi.
Anastazja, jak nikt inny dotychczas, ukazuje możliwości człowieka, jego twórczy potencjał, zdolności oraz umiejętności przynależne nam od zarania dziejów.
Bohaterka książek Władimira Megre przedstawia Czytelnikowi uniwersalną i, jak twierdzi, niezawodną metodę na uzdrowienie wszelkich możliwych chorób i dolegliwości ciała i ducha.
Prezentuje metodę na wychowanie genialnego dziecka, porusza kwestie damsko-męskie, żywieniowe, odpowiada na odwieczne pytania o sens życia i przeznaczenia człowieka, podkreśla wagę związku człowieka z Naturą, a w szczególności świadomego obcowania z roślinami.
Światopogląd Anastazji oraz stawiane przez nią tezy są na tyle oryginalne i intrygujące, iż stanowią w chwili obecnej obiekt badań czterech światowych uniwersytetów.
Książka ta została przetłumaczona na ponad 20 języków.
W wielu krajach cieszy się dużą popularnością, zyskując status bestsellera.
O autorze: Władimir Megre – dawniej: znany syberyjski przedsiębiorca.
W 2011 roku laureat prestiżowej, międzynarodowej Pokojowej Nagrody Gusiego (Gusi Peace Prize) – azjatyckiego odpowiednika Pokojowej Nagrody Nobla.
Autor 10 książek z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" powstałych z inspiracji...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: