Biopuls Hobby (1L)

Biopuls Hobby (1L)
Sklep: Uprawiaj.pl
Uprawiaj.pl

Cena: 16.00zł
BioPuls Hobby - naturalny biostymulant dla gleby i roślin Biopuls Hobby to naturalny preparat mikrobiologiczny: stymuluje, odżywia i chroni rośliny.
Jest to innowacyjny środek na bazie unikatowych szczepów drożdży i pożytecznych mikroorganizmów glebowych polskiego pochodzenia.
Dzięki bogactwu substancji bioaktywnych i naturalnych, łatwo przyswajalnych składników odżywczych: stymuluje, odżywia i chroni rośliny.
Działanie preparatu BioPuls Hobby: Stymuluje wzrost wegetatywny i generatywny roślin oraz wielkość i i jakość plonów.
Odżywia, dzięki zawartym biokomponentom zwiększa dostępność mikroelementów i makroelementów.
Chroni rośliny przed stresem spowodowanym atakiem patogenów i chorób, zwiększa ich odporność Preparat BioPuls wpływa na poprawę jakości gleb (ożywia życie mikrobiologiczne) i zdrowie roślin.
Przyczynia się do ochrony środowiska i zdrowia człowieka.
Poprawia trwałość przechowalniczą, jest ekonomiczny, może być stosowany samodzielnie lub z innymi nawozami.
Nadaje się do wszystkich rodzajów roślin i podłoży, sprawdza się w hobbystycznej uprawie roślin ozdobnych, warzywnych i sadowniczych; w domu, na balkonie czy na działce.
Podstawowy składnik to Drożdże Yarrowia lipolytica - naturalnie występujące w roślinach i produktach żywnościowych niepatogenne mikroorganizmy (posiadające status bezpieczeństwa GRAS).
Preparat jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.
NIE ZAWIERA GMO! Składniki preparatu Biopuls Hobby Skład: kultury drożdży, metabolity drożdży, bakterie rizosferowe, schelatowane mikroelementy.
Preparat ma bogaty, funkcjonalny skład, zawiera witaminy z grupy B, aminokwasy, enzymy, makroelementy, organiczne formy mikroelementów, biologicznie cenne białko i inne.
Mikromineralne składniki odżywcze: bor 0,2%, miedź 0,1%, żelazo 0,3%, mangan 0,1%, cynk 0,1% płyn, kolor: ciemnożółty, zapach swoisty drożdżowy gęstość: 1,09 +/- 0,03 kg/dm³.
Badania przeprowadzone w Instytuci...

Napisz opinie

Podaj imię:


Napisz opinię: Informacja: HTML nie jest obsługiwany!

Ocena: Złe           Dobre

Przepisz kod widoczny poniżej: