Inteligentna opaska pozwoli zapanować na stresem

pixabay.com pixabay.com/pl/

Stres, jeżeli nad nim nie panujemy i go nie kontrolujemy, ma negatywny wpływ na jakość naszego życia, powoduje zmęczenie i pogorszenie samopoczucia. Dlatego tak ważne jest umiejętne zarządzanie oddechem. Pomóc w tym może inteligentna opaska, która pomoże nam zapanować nad złymi emocjami i stresem.Opaska została wyposażona w czuły sensor EKG. Wystarczy, że przyłożymy palec na 2-10 sekund, żeby uzyskać pomiar tak dokładny, jak na sprzęcie medycznym. Dzięki temu, będziemy wiedzieć, kiedy zwolnić tempo i dostosować je do swojej wydolności. Już po 30 sekundach dostajemy także odpowiedź, jaką energią w danej chwili dysponuje nasz organizm.

– Opaska MiVia Essential 350 wykorzystuje sensor EKG w połączeniu z technologią, która pochodzi z NASA. Opaska działa na zasadzie przewodzenia impulsu elektrycznego przez ciało. Wszystko jest bezpieczne. Sensor EKG cechuje się bardzo wysoką dokładnością pomiaru tętna, bicia serca. Dodatkowo, co ważne, pobiera bardzo mało prądu, przekłada się to na bardzo długą pracę urządzenia – mówi agencji Newseria Lifestyle Marcin Gutkiewicz z MiTAC Europe.

Urządzenie z włączonym Bluetoothem, z włączonymi powiadomieniami, z pomiarem tętna może pracować bez przerwy przez co najmniej 5 dni. Jest ono również połączone z aplikacją, którą można zainstalować na smartfonie. To pozwala na pełne zarządzanie stresem poprzez trening oddechem.

– Ta funkcja wywodzi się z kultury Dalekiego Wschodu, gdzie rozwijana jest od bardzo dawna. Ludzie tam sobie radzą ze stresem w inny sposób niż my tutaj. Przede wszystkim spokój, oddech, kontrola oddechu i właśnie ta opaska w połączeniu z aplikacją potrafi nam pomóc zapanować nad tymi złymi emocjami, nad stresem, nad wyzwoleniem energii, bo tak naprawdę stres zjada naszą energię i potem nie mamy siły na nic więcej, więc jedno wynika z drugiego – dodaje Marcin Gutkiewicz.

Regularne wykonywanie pomiarów jest bardzo istotne, a dzięki takiej „elektronicznej obroży” można monitorować swój stan zdrowia na bieżąco i bez większego wysiłku. Opaska jednocześnie kontroluje również ANS, czyli metaboliczny wiek naszego organizmu.
– Według metryki ja mogę mieć na przykład 35 lat, ale mój organizm może być tak zmęczony, że system czy aplikacja pokaże, że mój wiek to jest 45 lat. Jest to spowodowane dużą ilością stresu, przepracowaniem, złym trybem życia, niezarządzaniem stresem, czyli odpływem tej pozytywnej energii z naszego organizmu – tłumaczy Marcin Gutkiewicz.

Właśnie dzięki aplikacji do zarządzania oddechem możemy odbudować ten poziom energii i jednocześnie umiejętnie zarządzać stresem.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy