Zobacz także
Aktywne metody ochrony przyrody w zrównoważonym leśnictwie
Aktywne metody ochrony przyrody w zrównoważonym leśnictwie
Praktycznym metodom ochrony przyrody w leśnictwie zrównoważonym będzie poświęcona konferencja, którą w dniach 30-31 marca organizuje Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Leśnego Zakładu ...
"Drzwi otwarte" na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym
Zainteresowani studiami na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym będą mogli się dowiedzieć więcej o wymarzonej uczelni w najbliższą sobotę, 21 marca podczas akcji "Drzwi otwarte". Władze UP ...
XXV edycja europejskiego Shell Eco-marathon
XXV edycja europejskiego Shell Eco-marathon
200 drużyn z Europy i nie tylko zapowiedziało swój udział w tegorocznej europejskiej edycji wyścigu Shell Eco-marathon - przedsięwzięcia skierowanego do studentów zajmujących się inżynierią pojazdową. ...
X  edycja targów EKOTECH
X edycja targów EKOTECH
W dniach 3-5 III 2009 roku odbędą się Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.
29 marca przestawiamy zegary
29 marca przestawiamy zegary
Zmiana czasu z zimowego na letni w tym roku wypada 29 marca. W niedzielę wskazówki zegarów przestawimy z 2:00 na 3:00. Dzień będzie trwał krócej.
Czysty Las – V Edycja
Czysty Las – V Edycja
Dyrektor Generalny Lasów Państwowych i Prezes Towarzystwa Przyjaciół Lasu ogłosili kolejną edycję konkursu "Czysty Las", obejmującą prace w roku szkolnym 2008/2009.
TARGI expoECO 2009
TARGI expoECO 2009
W tym roku organizowane są po raz drugi expoECO – Targi Ochrony Środowiska i Energii Odnawialnej, które odbędą się w dniach 20 -21 czerwca w Hali Wystaw „Kapelusz” WPKiW w Chorzowie.
"Stan badań nad bilansem węgla i pochłanianiem CO2 przez ekosystemy leśne"
27 marca 2009r. odbędzie się III seminarium z cyklu "Bilans węgla w ekosystemach leśnych" pod nazwą:"Stan badań nad bilansem węgla i pochłanianiem CO2 przez ekosystemy leśne".
Spotkania z przyrodą
Spotkania z przyrodą
Biuro podróży „Horyzonty” Zapraszamy mieszkańców Warszawy i okolic na cykl jednodniowych wycieczek w najciekawsze przyrodniczo tereny w okolicach miasta i na Mazowszu.
XXV Zjazd Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków
XXV Zjazd Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków
Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zaprasza na jubileuszowy, XXV zjazd członków i sympatyków, który odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia, 2009 w Białowieży.