Eko Spotkanie z Modą w Galerii Mokotów
Eko Spotkanie z Modą w Galerii Mokotów
Już w ten weekend Galeria Mokotów zaprasza wszystkich, którzy kochają modę i ekoinicjatywy. 
Startuje III edycja akcji
„Rower Pomaga” w Warszawie
We wtorek 14 marca o godz. 11.00 na Placu Zamkowym w Warszawie Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje kolejną edycję ogólnopolskiej akcji ROWER POMAGA.
  „OZE WIATR” - zajęcia bezpłatne dla dzieci we Wrocławiu już w weekand
„OZE WIATR” -zajęcia dla dzieci we Wrocławiu
„Wrocław – łączy nas ciepło!” to nie kolejny nudny zielony projekt – o nie! Nie chcemy więcej smogu, dlatego spróbujmy zająć się nim wspólnie! Fundacja OPEN MIND zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat do zabawy i wspólnego działania! 11 marca, dzieciaki wybiorą się na bezpłatną wycieczkę i ...
Wybierz się na Noc Sów 2017!
Wybierz się na Noc Sów 2017!
Ptaki Polskie zapraszają 31-go marca na Noc Sów - ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone tym tajemniczym ptakom.  To jedyna taka noc w Polsce! Pomysłodawcą i Koordynatorem Ogólnopolskim Nocy Sów jest stowarzyszenie Ptaki Polskie.
Zostań Ogrodnikiem – Gra Miejska na Szlaku Ogrodów Ulrychów
Jak zostać małym Ogrodnikiem?
Fundacja Kulturalne Dzieci WAW PL po raz pierwszy podąży szlakiem ogrodów Ulrychów w Warszawie na terenie Woli. Pomóżcie naszym ogrodnikom wykonać wszystkie zadania na czas tak by wszystko było gotowe przed zimą. Weźcie udział w grze miejskiej, dzięki której poznacie lepiej tereny Ulrychów ...
CLIMATHON: Będą odzyskiwać ulice dla przestrzeni publicznej
Będą odzyskiwać ulice dla przestrzeni publicznej
Zakończył się krakowski 24-godzinny CLIMATHON. W weekend 28-29 października 2016 w międzynarodowym maratonie dotyczącym zmian klimatu brało udział 8 krakowskich zespołów. Zwyciężył projekt dotyczący organizacji przestrzeni publicznej na Kazimierzu, wolnej od samochodów.
Climathon: Kraków zaprasza na 24-godzinny maraton klimatyczny
Kraków zaprasza na 24-godzinny maraton klimatyczny
Climathon jest światowym 24-godzinnym maratonem dotyczącym zmian klimatu, który odbędzie się jednocześnie w 121 największych miastach na całym świecie. Uczestnicy krakowskiej edycji poszukają wspólnie odpowiedzi na pytanie: Jak wzmocnić udział mieszkańców w działaniach na rzecz klimatu?
 Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej. Czego nie wiesz o alergiach?
Czego jeszcze nie wiesz o alergiach?
Już 21-23 października 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie odbędzie się najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone alergii, nietolerancji pokarmowej, a także zdrowemu i ekologicznemu stylowi życia.
Studenci stworzą zielone meble miejskie
Studenci stworzą zielone meble miejskie
Drewno, metal, wiklina, filc, plastik, ziemia i rośliny – z takimi materiałami będą pracować uczestnicy pleneru majsterkowo-ogrodniczego organizowanego w Krakowie w dniach 9-11 września 2016 w ramach projektu „Ogrody w pionie tylko na Poziomie”.
Let's Cycling Recycling!
Let's Cycling Recycling!
Znany ekolog i podróżnik, Dominik Dobrowolski przygotował niezwykły projekt edukacji ekologicznej. Już w sierpniu, rozpocznie się  wyjątkowa wyprawa rowerowa pt. „Cycling Recycling”. Trasa wyprawy liczy ponad 2 tys. km i prowadzi przez kilkadziesiąt miejscowości. Podczas wyprawy ...

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy