O Dniu Ziemi w Reducie

Czy elektrownia atomowa, to sposób na wzmocnienie suwerenności państwa?
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj
W najbliższą sobotę, 18 kwietnia, w godzinach 13.00–18.00, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” odbędzie się dziewiąty już ekologiczny dyżur Fundacji Nasza Ziemia. Tym razem spotkanie poświęcone będzie obchodzonemu w kwietniu Międzynarodowemu Dniu Ziemi.

Dyżur rozpocznie się otwarciem wystawy różnych gatunków ptaków. Towarzyszyć jej będzie prezentacja multimedialna pt. „Ptaki Polski”. Dzieci, które odwiedzą w tym dniu EKO Centrum w „Reducie”, będą miały możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym, dorośli zaś - w quizach z wiedzy o naszych latających przyjaciołach. Dodatkowo, każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności rozpoznawania odgłosów ptaków, uzyskać wskazówki, jak wpływać na stan lasów oraz poznać fakty i mity na ten temat.

Podczas dotychczasowych dyżurów ekologicznych Fundacji Nasza Ziemia poruszano tematykę mokradeł, zanieczyszczenia Bałtyku, Szczytu Klimatycznego w Poznaniu, oszczędzania energii elektrycznej. Dyżury odbywają się w ramach edukacyjnego programu ekologicznego "Centrum z Klimatem", zainaugurowanego w Centrum Handlowym Reduta pod koniec ubiegłego roku. Celem programu jest budowanie świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum w celu stworzenia modelu działania centrum handlowego zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Źródło: centrumzklimatem.pl
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj
Ciuchowisko – wymieniaj zamiast wyrzucaćCiuchowisko – wymieniaj zamiast wyrzucaćLubisz mieć w szafie zawsze coś nowego, a nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie ciuchy? Chcesz...

Pasaż zakupowy