Co będą robiły Siostry Bukowskie na Olsztyn Green Festival 2016?

Środa 13.07.2016
Siostry Bukowskie, http://bukowskie.blogspot.com/ Siostry Bukowskie, http://bukowskie.blogspot.com/

Blondynka i brunetka, czyli Marsi i Pati Bukowskie. Siostry, które robią furorę w mediach społecznościowych, przyjadą na Olsztyn Green Festival, żeby poprowadzić dla festiwalowiczów zajęcia sportowe w Active Zone. Podzielą się też wiedzą z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania oraz przepisami na smaczne przekąski.– Podczas Olsztyn Green Festival będziemy zachęcać do aktywnego spędzania wolnego czasu. Po treningu zaś pokażemy jak wyczarować zdrowe przekąski – mówią „Gazecie Wyborczej Olsztyn”.

W Active Zone, czyli strefie dla aktywnych, zaplanowano także m.in. flyboard, skimboard i frisbee. Festiwalowicze będą też mogli bez dodatkowych opłat skorzystać z Parku Wodnego OSiR Ukiel.

Akrobacje flyboardem nad taflą największego olsztyńskiego akwenu wykonają najlepsi zawodnicy tego sportu w Polsce. Nad początkującymi zaś czuwać będą instruktorzy z flyboard-europe.com.

Skimboarderów, czyli osoby ślizgające się na płytkiej wodzie, najłatwiej spotkać nad morzem, gdzie mają naturalne warunki do uprawiania tego sportu. Po raz pierwszy z uroków tej zabawy będą mogli skorzystać uczestnicy na Olsztyn Green Festival. Największy tor skimboardowy w Polsce przygotuje dla uczestników SkimCity.

Kto jeszcze nie grał we frisbee, będzie mógł zobaczyć, ile jest w tym frajdy. Członkowie Ultimate Frisbee Olsztyn pokażą sztuczki: podbijaniu, przerzucaniu za plecami itp. oraz jak zagrać mecz frisbee na pełnowymiarowym boisku. 

Oczywiście Olsztyn Green Festival 2016 to przede wszystkim muzyka. Wśród ogłoszonych do tej pory gwiazd znaleźli się tacy artyści, jak Brodka, Rebeka, Mela Koteluk, Pustki i Smolik/Kev Fox, Ørganek,  Ania Dąbrowska, Kortez, Voo Voo, Reni Jusis, Król, Leski, Rita Pax, Soniamiki, Zabrocki.

Organizatorem festiwalu jest Agora SA. Współorganizatorem festiwalu jest Gmina Olsztyn. Patronem Strefy Active jest Sport.pl.

Bilety są dostępne na www.olsztyngreenfestival.com, ebilet.pl oraz w salonach sieci Empik. Więcej informacji na www.olsztyngreenfestival.com oraz na www.facebook.com/olsztyngreenfest.
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy