Jak zagospodarować obszary morskie?
Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej zaprasza na seminarium Akademii OFFSHORE pt. „Plany zagospodarowania przestrzennego obszarów morskich”, które odbędzie się 15 stycznia 2014 roku w Gdańsku.
Konferencja: Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię
Inwestycje w zieloną energię w praktyce
PRAKTYCZNE ASPEKTY INWESTYCJI W ZIELONĄ ENERGIĘ, pod takim hasłem odbędzie się konferencja organizowana przez Redakcję serwisu IOZE.PL oraz przez kwartalnik ENERGETYKA WODNA, przy współpracy Towarzystwa Małych Elektrowni Wodnych i Instytutu OZE Sp. z o.o.
Konferencja „Czy innowacje są ekonomiczne?”
Ekologiczne nowinki, które warto poznać
Konferencja „Czy innowacje są ekonomiczne?”, otwierająca projekt „Ekokreatywni, czyli od pomysłu do wdrożenia” zgromadzi ekoentuzjastów, naukowców i biznesmenów z całej Polski. 10 grudnia w centrum Badawczo – Rozwojowym KGHM CUPRUM we Wrocławiu będzie można zapoznać się z nowinkami ze ...
Transformacja energetyczna – konieczność czy szansa?
Szansa w transformacji energetycznej
Strefa Zieleni i Fundacja im. Heinricha Bölla zapraszają 14 listopada 2013 na konferencję o wykorzystaniu najlepszych praktyk niemieckiej i francuskiej transformacji energetycznej jako szans dla zrównoważonego rozwoju Polski.
Biogazownie szansą dla rolnictwa i środowiska
Biogaz - szansa dla rolnictwa i środowiska
W sierpniu 2013r. Prezydent podpisał nowelizację ustawy Prawo energetyczne, tzw. „mały trójpak”. Dla mikrobiogazowni oznacza to m.in. możliwość wytwarzania i odsprzedaży do sieci energii elektrycznej bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej. Z pewnością jest jeszcze wiele do ...
 POWERPOL UTILITIES – Green Build
POWERPOL UTILITIES – Green Build
„Obszary ryzyka i błędy w procesie inwestycyjnym w świetle przepisów środowiskowych i budowlanych” taki będzie główny temat konferencji POWERPOL UTILITIES – Green Build, która odbędzie się 16 stycznia 2014 r. w Warszawie w Hotelu Marriott.
Warsztaty: Jakość i przyczyny zanieczyszczenia powietrza
Co z czystością powietrza w Krakowie?
Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć, w ramach kampanii „Czyste powietrze dla Krakowa” zaprasza szkoły do bezpłatnego udziału w warsztatach dla młodzieży szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych „Czyste powietrze dla Krakowa – nasz wpływ na jakość powietrza w Krakowie“.
Dobra żywność – tradycja, jakość, perspektywy
Wyzwania i cele dla branży spożywczej
Przed jakimi wyzwaniami stoją producenci i dystrybutorzy żywności? Jak wyglądają kwestie odpowiedzialności za produkowane i sprzedawane artykuły spożywcze? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź na ogólnopolskiej konferencji „Dobra żywność – tradycja, jakość, perspektywy”, ...
XVIII edycja Konferencji Energetycznej EUROPOWER
Konferencja Energetyczna EUROPOWER
Konferencja EUROPOWER to wydarzenie, które od kilkunastu lat skupia w jednym miejscu prezesów, członków zarządów, dyrektorów koncernów oraz grup energetyczno-paliwowych, elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw sieciowych oraz firm świadczących usługi dla podmiotów branży energetycznej.
BUD-ECO 2013 – nie możesz tego przegapić!
Nie możesz przegapić BUD-ECO 2013
Jeżeli pracujesz w branży zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym to BUD-ECO 2013 jest dla Ciebie! Na początku listopada 2013 we Wrocławskim Centrum Kongresowym we Wrocławiu odbędą się III Międzynarodowe Targi Budownictwa Energooszczędnego i Ekologicznego BUD-ECO 2013 oraz ...

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy