Targi i Konferencja Efektywności Energetycznej „infoENERGIA 2017”

Czwartek 26.01.2017
Targi i Konferencja Efektywności  Energetycznej „infoENERGIA 2017”

Jaki potencjał tkwi w efektywności energetycznej? Jakie są najnowsze rozwiązania w tym zakresie? Tego będzie można dowiedzieć się podczas Targów i Konferencji Efektywności Energetycznej „infoENERGIA 2017” w Katowicach, w dniach 23-24 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.„EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA to największe na ziemi, dostępne źródło energii o niewyczerpalnych zasobach”

Targi i Konferencja Efektywności Energetycznej „infoENERGIA 2017”, to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się jaki potencjał tkwi w efektywności energetycznej. „infoENERGIA 2017” to również okazja, by zapoznać się z najnowszymi propozycjami i rozwiązaniami w tym zakresie. Czego konkretnego można spodziewać się po Targach i Konferencji?

Na targach będą prezentowane Energooszczędne techniki budowlane, które obejmą prezentację materiałów konstrukcji budynków, izolacje i ocieplenia. Będzie można dowiedzieć się także, jakie są nowoczesne techniki pozyskiwania i zarządzania energią i w jakie systemy warto inwestować. Na targach zaprezentowane zostaną także rozwiązania dla samorządów, które będą obejmowały prezentacje efektywnych systemów dla infrastruktury publicznej czy rozwiązania techniczne dla likwidacji niskiej emisji.

Dodatkowo podczas targów będzie można pogłębiać kontakty i zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami technologii, efektywnych energetycznie produktów i różnych usług w tym zakresie.

Z kolei Konferencja będzie miejscem prezentacji najnowszej, praktycznej wiedzy i rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej, a także wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami z branży, a podmiotami i osobami zainteresowanymi oszczędnościami energii i obniżaniem kosztów, odpowiedzialnymi za ten obszar.

Wydarzenie to rozpocznie się Sesją Inauguracyjną z udziałem prof. Jerzego Buzka, Premiera RP 1997-2001, Przewodniczącego PE 2009-2012, Posła do Parlamentu Europejskiego od 2004, władz samorządowych oraz instytucji, które sprawują patronaty nad wydarzeniem.

Tematy poszczególnych paneli Konferencji:
  • Efektywne energetycznie budynki.
  • Transformacja energetyczna miast/gmin.
  • Efektywność energetyczna budynków - aspekty techniczne, najnowsze rozwiązania.
  • Perspektywy dla wykorzystania OZE przez prosumentów prywatnych i biznesowych.
  • Transformacja energetyczna miast/gmin.
  • Efektywność energetyczna obiektów wielkopowierzchniowych i użyteczności publicznej .
  • Rozwiązania dla prosumentów prywatnych i biznesowych – w świetle Ustawy OZE i uwarunkowań rynku.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, należy się wcześniej zarejestrować na stronie targów www.infoenergia.com.pl

Organizatorem Targów i Konferencji Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017 jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Więcej informacji na stronie www.infoenergia.com.pl


wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy