II Targi EcoFamily - Ekologia dla Rodziny
II Targi Ekologia dla Rodziny EcoFamily
W maju Kielce staną się po raz kolejny miejscem największego w Polsce spotkania entuzjastów ekologii i rozwiązań wpływających na poprawę jakości życia codziennego. Na  Targach Kielce po raz drugi odbędą się Targi Ekologia dla Rodziny EcoFamily (18-20 maja 2012).
Ekologia i zabawa na Targach CSR
Ekologia i zabawa na Targach CSR
29 marca Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na Targi CSR, w trakcie których dorośli będą mogli przetestować ekologiczne nowości takie jak eko taksówki oraz oddać swoje elektrośmieci, zaś najmłodsi dowiedzieć się czym jest twórcze podejście do ...
XIII Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH
Zielona gospodarka na Targach Kielce
Rozmowy o ekologii, utylizacji i recyklingu surowców wtórnych nie tylko podczas branżowych konferencji – XIII targi EKOTECH to wyjątkowa wystawa dla całego sektora gospodarki komunalnej i gospodarowania odpadami.
Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami „SOS EXPO 2012”
Wszystko o odpadach na „SOS EXPO 2012”
W dniach 25 i 26 kwietnia 2012r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbędzie się Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami „SOS EXPO 2012”. Zaproszeni specjaliści, eksperci oraz doświadczeni praktycy przedstawią rozwiązania dotyczące funkcjonowania systemu gospodarki odpadami ze ...
Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD
IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD
W Łodzi w  dniach 14 - 16 października 2011 roku obędzie się IV edycja Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD, najważniejszej imprezy w Polsce dedykowanej żywności wysokiej jakości: żywności ekologicznej i naturalnej, a także produktom tradycyjnym i regionalnym.
Ekologiczne trendy w motoryzacji na Auto Moto Eko w MT Polska
Pierwsze targi motoryzacyjne Auto Moto Eko 2011
Po raz pierwszy w Polsce w centrum targowo-kongresowym MT Polska odbędzie się wystawa Auto Moto Eko 2011. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną różnorodne, aktualne propozycje i projekty ekologicznych pojazdów oraz najnowsze trendy w motoryzacji ukierunkowane na ochronę środowiska. ...
Kielce: Targi EcoFamily – Ekologia dla Rodziny
Kielce: Targi EcoFamily – Ekologia dla Rodziny
Targi EcoFamily – Ekologia dla Rodziny są debiutująca imprezą w Kielcach, która odbędzie się od 1 do 3 kwietnia 2011 r. Targi Kielce proponują spotkanie przedstawicieli wielu branż, mających swój udział w kształtowaniu rynku produktów ekologicznych.
To wydarzenie zenergetyzuje branżę
To wydarzenie zenergetyzuje branżę
Eksperci opowiedzą,  jak stworzyć domową ciepłownię w ogrodzie, a Pascal Brodnicki nie będzie gotował, za to przekonywał do fotowoltaiki – te oraz inne ciekawostki czekają na zainteresowanych rozwiązaniami proekologicznymi na najbliższych Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO.
Targi Dobrych Praktyk CSR coraz bliżej
20 października 2010 rozpoczynają się Targi Dobrych Praktyk CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Zakwalifikowane firmy zaprezentują swoje odpowiedzialne działania w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.
Targi NATURA FOOD 2010
Targi NATURA FOOD 2010
W dniach 15 – 17 października 2010 Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD – najważniejszej imprezie branży produktów tradycyjnych i ekologicznych w Polsce. Honorowymi patronami targów są Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałek ...
Pasaż zakupowy