EKOTECH
W dniach 3-5 marca w Kielcach odbędzie się XI edycja Targów Ekologicznych, Komunalnych, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu – EKOTECH.
POLEKO 2009
POLEKO 2009
Międzynarodowe targi Poznańskie zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbędą się w dniach 24-27 listopada w Poznaniu. Portal ekologia.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej
Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach zaprasza na XIV Śląski Kiermasz Żywności Ekologicznej, który odbędzie się 7 listopada na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wystawcy, jak co rok przygotują dla odwiedzających bogatą ofertę swoich produktów, a wśród ...
Dni Domów Pasywnych
Dni Domów Pasywnych
Jak budować domy, aby oszczędzać energię i chronić środowisko? Rozwiązaniem są budynki, które do ogrzewania wykorzystują ciepło ziemi i słońca. Praktyczne szczegóły takich proekologicznych i przyjaznych dla kieszeni inwestycji poznają uczestnicy Dni Domów Pasywnych.
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Jarmark Ekologiczny we Wrocławiu
Fundacja Ekorozwoju (FER) zaprasza na jesienną edycję Jarmarku Ekologicznego na Solnym. Rozpocznie się on w piątek 25 września degustacją regionalnych smakołyków i potrwa do niedzieli 4 października.
Ekologia + design = Idealny dom i wnętrze!
Ekologia + design = Idealny dom i wnętrze!
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Idealny Dom i Wnętrze odbędzie się w dniach: 4-6 września. Młode polskie wzornictwo, ekologiczne trendy i technologie, konkursy z nagrodami i znakomita atmosfera doprawiona szczyptą designu - to wszystko czeka na osoby, które we wrześniu odwiedzą warszawską ...
Birdfair 2009
Birdfair 2009
W dniach 21-23 sierpnia tego roku w Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejna edycja targów Birdfair – największej europejskiej imprezy przeznaczonej dla ornitologów i wszelkich miłośników ptaków.
Dni naturalnej żywności NATURA FOOD 2008
Dni naturalnej żywności NATURA FOOD 2008
Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do udziału w "Dniach naturalnej żywności NATURA FOOD", które odbędą się w dniach 17 – 19 października 2008 na terenach targowych w Łodzi.
NATURA FOOD 2009
NATURA FOOD 2009
Międzynarodowe Targi Łódzkie i Urząd Marszałkowski zapraszają do udziału w Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD 2009, które odbędą się w dniach 23 – 25 października 2009 roku.
EKO-PAK i EKOGALA 2009
EKO-PAK i EKOGALA 2009
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego serdecznie zapraszają do udziału w największych w Europie Środkowo-Wschodniej Targach Żywności Ekologicznej EKOGALA 2009, które odbędą się w dniach 22-24 maja 2009 r. w Hali ...

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy