Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD już w październiku
Targi NATURA FOOD - zgłoś się już teraz!
Wielkimi krokami zbliża się VII edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD. Organizatorzy spodziewają się, że w dniach 3-5 października 2014 roku w nowej Hali Expo przy al. Politechniki w Łodzi pojawi się blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających.
Targi Greenpower – ciekawe wydarzenia i nowości branży OZE
Majowe Targi Greenpower w Poznaniu
Ruszyła już rejestracja na targi Expopower i Greenpower, które odbędą się 13-15 maja w Poznaniu. Na stronie www.mtp24.pl można już odebrać bezpłatny bilet wstępu. Bilet obowiązuje na wszystkie wydarzenia podczas targów. A czego dokładnie można spodziewać się podczas tegorocznej edycji ...
Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA
Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA
Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych –  to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF ...
Na targi EKOTECH po nowości, klienta – i wiedzę
Na targi EKOTECH po nowości, klienta
Nowości produktowe i innowacje technologiczne, merytoryczne konferencje i praktyczne warsztaty, wiodący producenci z kraju i zagranicy oraz kilka tysięcy zwiedzających – zapraszamy do udziału w XV targach EKOTECH.
III Targi Regionalia – ekologiczne i regionalne produkty
Targi Regionalia 2014 ekologią stoją
Zdrowa i tradycyjna żywność, a także lokalne wyroby z Polski i ze świata zaprezentowane zostaną podczas III Targów Regionalia. Obok różnego rodzaju artykułów eko na stoiskach nie zabraknie produktów wytwarzanych na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, wyrobów ...
World Food Warsaw 2014: Stawiamy na żywność ekologiczną i „Clean Label”
Ekologiczna żywnośći i idea „Clean Label”
Żywność ekologiczna oraz organiczna będzie jednymi z wiodących tematów zbliżających się Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Impreza ma też na celu propagowanie idei „Clean Label – Czystej Etykiety”. Tej kwestii ma m.in. dotyczyć program konferencyjny przygotowywany na ...
Lokalny i zdrowy TARG ZIMOWY – sprawdź, jak smakuje zima w Małopolsce
Sprawdź, jak smakuje zima w Małopolsce
Kiszona kapusta, miód, zupa warzywna i buraczki na ciepło – tak smakuje zima w Małopolsce. O tej porze roku chętniej wybieramy potrawy rozgrzewające i wzmacniające odporność. Składniki do nich znajdziemy na Targu Zimowym w Krakowie, który startuje już w najbliższą sobotę (11 stycznia).
III Targi EcoFamily – ekologia dla całej rodziny
EcoFamily – ekologia dla całej rodziny
Degustacje najsmaczniejszych ekologicznych potraw i napitków, prezentacje ekozabawek i kosmetyków – to wszystko będzie można zobaczyć, dotknąć, spróbować i poczuć podczas trzeciej edycji Targów Ekologia dla Rodziny EcoFamily od 30 listopada do1 grudnia.
TARG JESIENNY: im bliżej, tym smaczniej
TARG JESIENNY: im bliżej, tym smaczniej
Małopolskie sery, tradycyjne wędliny, wiejskie kury, jaja, zioła, miody, pieczywo oraz warzywa i owoce – już w najbliższą sobotę, 9 listopada, w Krakowie rozpocznie się TARG JESIENNY. To pierwsza odsłona sezonowego punktu sprzedaży produktów lokalnych.
Energia z OZE - to może być tak proste
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland coraz bliżej. W dniach 16-17.10.2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI po raz kolejny zagoszczą eksperci OZE z Polski i nie tylko.
Pasaż zakupowy