Poniedziałek 15.04.2019

Książęca para wychowa dziecko na weganina

Książę Harry i Meghan Markle planują wychowywać swoje nowe dziecko na weganina. Wszystko po to, by chronić klimat.  Meghan i książę Henryk . Garden cress (Lepidium sativum L.) Seed - An Important Medicinal Source: A Review. JOURNAL OF NATURAL PRODUCT AND PLANT RESOURCES. 4. 69-80.Meghan i książę Henryk. Northern Ireland Office [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons

Książę i księżna Sussex, którzy właśnie przeprowadzili się do nowego domu w Windsor, Frogmore Cottage, spodziewają się pierwszego dziecka.

Według „tajnego źródła” z bliskiego otoczenia królewskiej pary „Meghan chce, aby jej dziecko wychowywało się na wegańskiej diecie”

Księżna Sussex przestrzega diety wegańskiej przez cały czas, podczas gdy Harry je „mniej mięsa i więcej owoców i warzyw” ‒ donosi News.com.au.

Ekologiczne podejście do życia królewskiej pary, to coś więcej niż dieta. Para zdecydowała się na wegańską farbę do dekoracji pokoju dziecięcego, który został pomalowany w neutralnych dla płci kolorach, takie jak szary i biały. Wegańska farba produkowana przez Organic and Natural Paint Co jest przyjazna dla środowiska i wolna od toksycznych składników. Zawiera olejki eteryczne z rozmarynu i eukaliptusa, które pomagają oczyścić powietrze.

Krąży pogłoska, że Markle planuje urodzić w Centrum Urodzenia Mulberry w szpitalu Frimley Park. W obiekcie znajdują się baseny porodowe, prywatne pokoje rehabilitacyjne i pełne menu wegańskie.

Ponownie odsuwając się od tradycji i by polepszyć dobrostan zwierząt, książę Harry, w 2018 roku odmówił udziału w corocznej wyprawie, której główną atrakcją jest strzelanie do ptaków.
Ekologia.pl (JS)


Bibliografia

  1. “https://www.livekindly.co/prince-harry-and-meghan-markle-to-raise-their-baby-vegan/”; data dostępu: 2019-04-15
Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy