Niedziela 23.02.2020

Wegańskie buty z trawy i kwiatów

Berlińscy projektanci z nat-2 postanowili stworzyć w 100% wegańskie obuwie wykonane z prawdziwego siana z bawarskiej łąkinat-2.eunat-2.eu

Niemiecka marka wysokiej klasy tenisówek nat-2 ™ stworzyła wegańskie luksusowe trampki wykonane z prawdziwej trawy. Buty są wykonane z ekologicznego siana, trawy i kwiatów, które pokrywają do od 30% do 50% powierzchni buta, w zależności od modelu.
Sprasowane siano jest tłoczone i nakładane na bazę warstwową, dzięki temu pozostaje naturalny zapach górski. Odczucie jest bardzo wyjątkowe i naturalne - buty pachną jak alpejska łąka, a materiał ma naturalną fakturę.

Opatentowany materiał został opracowany w Niemczech i Austrii, a trampki są w 100% ręcznie robione we Włoszech i produkowane w uczciwych warunkach w rodzinnym zakładzie.

Wszystkie buty są w 100% wegańskie i wyposażone w miękką wyściełaną, antybakteryjną wkładkę z prawdziwego korka. Klej jest wolny od składników pochodzenia zwierzęcego, podeszwy są wykonane z prawdziwej gumy, a cholewka z charakterystycznymi elementami odblaskowymi ze szkła nat-2 ™. Części wyglądające jak skóra zamszowa wykonane są z przetworzonych butelek PET.
nat-2.eu
Ekologia.pl
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy