Zabierz psa na urlop. Powstała baza miejsc przyjaznych psom w Polsce

Piątek 29.04.2016
Fot. Austin Kirk[CC BY 2.0 ], Flickr.com Fot. Austin Kirk[CC BY 2.0 ], Flickr.com

Powstała największa baza miejsc przyjaznych psom w Polsce. Właściciele psów znajdą w niej ponad 1400 obiektów przyjaznych zwierzętom oraz wiele informacji przydatnych zarówno podczas planowania urlopu nad morzem, jeziorem czy w górach, jak i spędzania czasu z psem w mieście: noclegi, restauracje, sklepy a nawet muzea, które można zwiedzić w towarzystwie psa!Pies na urlopie (piesnaurlopie.pl) to portal założony przez miłośników psów, którzy sami co roku wyjeżdżają w towarzystwie swoich pupili i wiedzą, jak ciężko jest zaplanować taki urlop.

Ideą serwisu jest pokazanie, że wyjazd z pupilem jest możliwy i wcale nie musi być nudny czy mniej aktywny. Dlatego w ofertach noclegowych Psa na urlopie znajdują się dokładne informacje pozwalające zaoszczędzić czas planowania wyjazdów w towarzystwie zwierząt m.in. wielkości przyjmowanych psów, opłacie za ich pobyt oraz różnych udogodnieniach na terenie obiektu i poza nim. Lokalizacja każdego z obiektów noclegowych jest pokazana na mapie zsynchronizowanej z bazą miejsc przyjaznych psom, dzięki czemu użytkownik od razu wie, czy w pobliżu znajdzie się restauracja, do której będzie mógł udać się ze swoim pupilem. Mimo, iż portal został stworzony z myślą o właścicielach psów, jego twórcy nie zapomnieli również o informacji dla kociarzy.

Baza miejsc przyjaznych psom to przede wszystkim mapa restauracji, akceptujących gości z psami. W zależności od decyzji właściciela istnieją w niej lokale, które preferują małe psy lub co najwyżej średnie, albo wszystkie, bez względu na wielkość czy rasę. Te całkowicie przyjazne serwis wyróżnia specjalnie zaprojektowanymi naklejkami na drzwi informującymi o tym, że każdy pies jest mile widziany. Już w samej Warszawie Pies na urlopie oznaczył ponad 100 takich miejsc!

Oprócz noclegów i restauracji w bazie użytkownik znajdzie również mapy plaż i parków narodowych przyjaznych psom a także listę wybiegów i parków do spacerowania w całej Polsce. Portal nie zapomniał też o wskazówkach dotyczących samej podróży z pupilem po kraju. Zasady korzystania z komunikacji miejskiej, przewoźnicy akceptujący zwierzęta na pokładzie czy przewóz psa koleją to tylko niektóre informacje jakie można znaleźć w największej bazie miejsc przyjaznych psom Pies na urlopie.
Źródło: piesnaurlopie.pl
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy