Konkurs fotograficzny „Ptaki zimą"
Ekologia.pl Wydarzenia Konkursy Konkurs fotograficzny „Ptaki zimą”

Konkurs fotograficzny „Ptaki zimą”

Białowieski Park Narodowy zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalną do udziału w konkursie fotograficznym „Ptaki zimą”. Fotografie można przesyłać do 15 marca.

Zima, to czas, kiedy wiele osób dokarmia ptaki. Jest to wspaniała okazja do bliskich spotkań z przyrodą i poznania zwyczajów wielu gatunków. Miejsca, w których zimą dokarmiamy ptaki, sprzyjają zrobieniu im ciekawych fotografii. Dla uczniów szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej Białowieski Park Narodowy ogłosił konkurs fotograficzny pt. „Ptaki zimą”.


W konkursie mogą wziąć udział tylko fotografie, które nie były nagradzane w innych konkursach. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie trzy fotografie w postaci odbitek fotograficznych o wymiarach 10 x 15 cm. Ponadto, mile widziane jest dołączenie także wersji cyfrowej zdjęć na nośniku CD (wymagana wysoka rozdzielczość). Każda praca powinna być czytelnie podpisana i zawierać informacje: imię i nazwisko autora, wiek, dokładny adres zamieszkania, nazwę szkoły i klasę, do której autor uczęszcza. Wyniki konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej Białowieskiego Parku Narodowego: www.bpn.com.pl.

Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć do dnia 15 marca 2010 roku na adres:
Białowieski Park Narodowy,
Park Pałacowy 11,
17–230 Białowieża, z dopiskiem – Konkurs fotograficzny „Ptaki zimą”.

Ekologia.pl
Bibliografia
  1. Białowieski Park Narodowy;
4.8/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments