Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty dostępne w Twoim domu już od 5 do 11 grudnia – cały tydzień online!
Ekologia.pl Wydarzenia Inne Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty dostępne w Twoim domu już od 5 do 11 grudnia – cały tydzień online!

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty dostępne w Twoim domu już od 5 do 11 grudnia – cały tydzień online!

Uwielbiasz naturalne kosmetyki? Szukasz odpowiednich produktów do pielęgnacji ciała czy włosów? A może chcesz kupić bezpieczny i ekologiczny prezent? To idealna okazja dla Ciebie!  Wraz z polskimi firmami i manufakturami przenosimy się do wirtualnego świata! Weź udział w Akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta. Twoje ulubione targi dostępne będą przez cały tydzień!

natural beauty

grafika: materiały prasowe
#KupujŚwiadomie  na Święta!
Dla wszystkich fanów zdrowej, naturalnej pielęgnacji ciała i włosów, a więc dla świadomych konsumentów, którzy cenią ekologiczne kosmetyki, to idealne rozwiązanie w obecnie panującej sytuacji. Targi Natural Beauty dostępne w Twoim domu, kiedy tylko chcesz – masz na to cały tydzień! Możesz kupić naturalne kosmetyki dla swoich bliskich na prezent, dzięki temu będziesz mieć pewność, że produkt nie zaszkodzi i nie podrażni skóry, jest bezpieczny gdyż nie zawiera szkodliwych, chemicznych substancji.

Nie musisz wychodzić z domu czy jechać samochodem na drugi koniec miasta, aby kupić ulubiony krem, masło do ciała lub odżywkę do włosów. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu za pośrednictwem laptopa czy smartfona. Kupując online na targach wspierasz polskich producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych działających w naszym kraju – nie są to marki sieciowe, dostępne szeroko w drogeriach.

Ponadto nasza świadomość powinna dotyczyć staranie wyselekcjonowanych produktów naturalnych, autorskich receptur, poszanowania środowiska i ludzkiej pracy, która powinna być doceniana.


W jaki sposób to działa i jak kupować online?
Za pośrednictwem mediów społecznościowych – Facebooka oraz Instagrama targów Natural Beauty możecie oglądać prezentacje różnych marek. Nie zabraknie też ciekawych filmów i zagadnień ekologicznych. Niektóre manufaktury na żywo będą prezentowały swoje topowe produkty, nowości i niespodzianki. Nie zabraknie wyjątkowych promocji, rabatów czy gratisów. Podczas transmisji możecie bezpośrednio zadawać pytania o składniki czy produkty. Interakcja bez wychodzenia z domu!

Od 5 do 11 grudnia codziennie będą pojawiać się różne oferty przygotowane przez wystawców. Cały katalog znajdziecie w jednym miejscu na stronie www.kupujswiadomie.pl – dzięki temu możecie zaplanować swój czas i przejrzeć go dokładnie. Ponadto, jeśli nie będziecie mogli obejrzeć transmisji na żywo nie musicie się martwić! Transmisje zostaną zapisane.Udział jest całkowicie bezpłatny, nie musisz nigdzie rejestrować się. Jednak warto zapisać się na newsletter na stronie www.kupujswiadomie.pl/newsletter – wówczas otrzymasz powiadomienie o specjalnych rabatach oraz gratisach, a nie zabraknie niespodzianek i ciekawych okazji.

W jaki sposób kupujesz  z rabatem targowym?
To bardzo proste. Wszyscy wystawcy będą zaprezentowani w katalogu rabatowym na stronie www.kupujswiadomie.pl – możesz odwiedzić ich sklep lub profil na Facebooku czy Instagramie i dokonać transakcji bezpośrednio podając kod rabatowy KupujŚwiadomie. Ponadto podczas prezentacji wystawców lub transmisji na żywo poszczególnych marek, wpisać w komentarzu informacje o tym, że jesteś zainteresowany kupnem. Wystawca odezwie się do Ciebie i potwierdzi sprzedaż.

#KupujŚwiadomie wspieraj polskie biznesy
Polski rynek kosmetyczny jest jednym z najlepiej rozwijających się w ostatnich latach. Wiele firm czy producentów miesiącami, a nawet latami testuje i opracowuje produkty pod własną marką lub prowadząc biznes w Polsce dystrybuuje świetne naturalne i sprawdzone kosmetyki. Dzięki temu wiemy, że otrzymujemy produkt wysokiej jakości zarejestrowany i z  certyfikatami. Tym samym kupując produkty od polskich firm, mamy wpływ na rozwój naszej gospodarki – co obecnie jest niezwykle ważne. Podczas targów Natural Beauty online – idea #KupujŚwiadomie promowana przez organizatorów od kilku lat zyskuje jeszcze więcej na znaczeniu. Przedświąteczną inicjatywę współtworzą również organizatorzy Targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting oraz Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji.  Dzięki temu tematyka akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta jest szeroka, a katalog rabatowy będzie obejmował też specjalne oferty projektantów mody i twórców plakatu oraz dizajnu.

Kiedy: 5-11 grudnia

Gdzie:
www.kupujswiadomie.pl
www.facebook.com/targinaturalbeauty
www.instagram.com/targinaturalbeauty

źródło: materiały prasowe

4.8/5 - (18 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Sporo teraz targów odbywa się online. Mam cichą nadzieję, że to wszystko się ustabilizuje i będę mogła pojechać na remadaysy do nadarzyna.