Ekologiczne płyty meblowe - zobacz jak odmienią Twoje mieszkanie

Obecne budownictwo zmienia się dość mocno. Zauważalny jest trend na rozwiązania ekologiczne. Decydujemy się na ekologiczne meble, ekologiczne sprzęty jak i ekologiczne domy. Jesteśmy coraz bardziej świadomym społeczeństwem, dlatego też projektując wnętrza sięgamy po nowoczesne rozwiązania. Jak mówią projektanci wnętrz, ekologia w meblarstwie jest coraz częściej wybierana przez klientów.niemanngrafika. Niemann Polska
Nowa kolekcja włoskich płyt ekologicznych - 100% z recyclingu

W Niemann Polska wprowadziliśmy nową kolekcję ekologicznych płyt meblowych, włoski design w 100% z recyklingu. Koncepcją produkcji ekologicznych płyt meblowych jest wykorzystanie już raz użytego materiału drewnopochodnego takiego jak na przykład stare meble, drewniane krzesła  czy palety, dzięki czemu nie ma konieczności ścinania nowych drzew. Poznaj nasze produkty na niemannpolska.pl
We wnętrzach oznacza to, że staramy otaczać się tym, co naturalne a zatem bardziej świadomie dobieramy odpowiednie materiały z których powstaną meble i zabudowy w naszym domu.
plyty
Proces produkcji płyt ekologicznych. źródło:Niemann Polska
Cały proces produkcji płyt, to zintegrowany i powtarzalny cykl, począwszy od zbierania drewna odpadowego po recykling i przekształcenie surowców w nowy i funkcjonalny produkt. Cały proces został tak przemyślany, że nawet drewno, które z jakiś powodów nie może zostać poddane recyklingowi jest wykorzystywane do produkcji zielonej energii- elektrycznej i cieplnej – jako biomasa do zasilania całego procesu produkcyjnego.

Kolekcja płyt z recyclingu Saviola łączy włoski design ze zrównoważonym rozwojem i ekologiczną produkcją. W sprzedaży Niemann Polska będzie 9 modnych dekorów inspirowanych naturą – głównie drewnopodobnych ze strukturą prawdziwego drewna i desek. Doskonale sprawdzą się jako fronty mebli czy drzwi przesuwnych.
 
Szczególną uwagę przykuwa wybór 9-ciu kolorów z głęboką strukturą.
Mówimy tu o takich kolorach jak:
•    Cement Italia
•    Kasztan Scuro
•    Dąb Antico
•    Kora Bruciato
•    Dąb Grigio
•    Dąb Sabbia
•    Dąb Tavola
•    Dąb Scuro
•    Dąb Mabathu
płyty
fot. Niemann Polska
Pełna oferta płyt jest dostępna na stronie:
www.niemannpolska.pl/oferta/plyty-meblowe/plyty-ekologiczne-saviola/
saviola
Ekologiczne płyty meblowe Saviola - wzór Dąb Sabbia
Płyty dają niesamowite wrażenie naturalności drewna, przez co fronty stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Meble z tego typu wykończeniem imitujące prawdziwe drewno, świetnie sprawdzają się w aranżacjach. Warto też zwrócić uwagę, że zestawienie dekorów drewna daje nam nieograniczone możliwości łączenia kolorów. Biel, czerń czy imitacja betonu sprawdzą się tu doskonale.  
Dbając o środowisko należy zwrócić szczególną uwagę na to jakie wybieramy produkty, niech będą to ekologiczne rozwiązania!
płyty meblowe
Ekologiczne płyty meblowe Saviola - wzór Kasztan Scuro
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego: https://www.youtube.com/watch?v=0afy9aKjZ68

Śledź nas na Facebooku oraz Instagramie, by poznać nasze nowości: www.facebook.com/NiemannPolska


art. sponsorowany
Ocena (2.3) Oceń: