Jadalnia w stylu eko- stoły z litego drewna

www.tables.plwww.tables.pl

Jajka „zerówki”, warzywa z ekologicznych upraw, bio mięso z humanitarnych hodowli – we wszystkim co spożywamy podkreślamy swoje zamiłowanie do dbania o środowisko naturalne i własne zdrowie. Dlaczego, zatem, nie mielibyśmy zadbać o otoczenie i to, gdzie te ekoposiłki zjadamy?! No właśnie, przecież stół oraz inne meble w jadalni także mogą być eko i, co niezwykle ważne, piękne.


W EKOjadalni smakuje lepiej
Spotkania przy stole to rzadkość w pędzącym świecie, dlatego też są niezwykle doceniane. Stół to mebel, który jednoczy. Przy nim jemy, rozmawiamy, biesiadujemy. Solidny stół posłuży nam przez wiele lat i będzie pamiętać niezliczone historie, jakie się przy nim wydarzyły.

Stoły z litego drewna są poza konkurencją. Są trwałe i ekologiczne. Niepowtarzalność usłojenia drewna sprawia, że nie ma dwóch identycznych mebli, a indywidualność cenimy ponad wszystko. Dodatkowo fakt, że powierzchnie mebli drewnianych pokrywa się naturalnymi olejami przyczynia się do tego, że my – miłośnicy ekologii, możemy zasiąść do nich z czystym sumieniem.
Jadalnia James, www.tables.pl

Przyjemność obcowania w jadalni z litego drewna jest niebywała. Zapach naturalnego drewna przybliża nas do natury i sprawia, że najzwyklejsza kanapka smakuje w niej wybornie. Decydując się na zakup mebli z litego drewna dostajemy gwarancję, że posłużą nam przez wiele lat, a my, z każdym kolejnym rokiem będziemy odkrywać ich zalety. Wybierając meble, które posłużą także kolejnym pokoleniom dbamy nie tylko o własne portfele, ale także o środowisko naturalne.
Jadalnia VINCI, www.tables.pl


Spotkania przy pięknym, drewnianym stole mogą przerodzić się w niezapomniane chwile, które umilać mogą także inne meble. Wyjątkowy i stylowy kredens, przeszklona witryna czy praktyczne komody – jadalnia w stylu eko zawładnie naszymi sercami i stanie się ulubionym pomieszczeniem.
Jadalnia PARIS, www.tables.pl


Niech zaprezentowane aranżacje będą dla Was inspiracją – wyobraźcie sobie, jak przyjemnie będzie spędzać czas przy takich stołach i zajadać ekoposiłki.
Więcej informacji na stronie www.tables.pl

Artykuł sponsorowany

Ocena (0) Oceń: