Jak prać ekologicznie i wygodnie każdego dnia?

Fot. dreamstimefot. dreamstime

W czym prać, aby nie uczulało, było ekologicznie, a przy okazji wygodnie? Proszki do prania nie są alternatywą dla żadnego z powyższych aspektów. Mogą powodować reakcje alergiczne, szkodzą środowisku i do tego dźwiganie ich ze sklepu do domu... już samo myślenie o tej czynności jest męczące. Jest na to sposób. Pranie z listkami Dizolve może być proste, szybkie i do tego ekologiczne.Listki do prania Dizolve to całkowita nowość na polskim rynku. Sama esencja substancji piorącej, bez wypełniaczy i fosforanów. Jest to produkt hipoalergiczny, który dba nie tylko o nas i naszą skórę, ale także o środowisko.

Czym jest Dizolve?

Dizolve to całkowicie nowa forma detergentu w postaci listka. Opakowanie, które wystarczy na 32 prania waży... zaledwie 100 gram, a jeden listek to waga około 3 gram. Mając przed oczyma ciężkie żele i proszki, taki mały, skuteczny listek to kolejny milowy krok w rozwoju detergentów. Idea, która przywędrowała do Polski z Kanady, oparta jest na wykluczeniu z listy składników wszystkich zbędnych substancji, z których najczęściej występującym jest siarczan sodu, który jest nieaktywnym wypełniaczem wpływającym jedynie na ciężar proszku.

Listki do prania całkowicie się rozpuszczają i są bezpieczne dla zbiorników septycznych.

Detergent zamknięty w formie listka to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, z racji swego małego rozmiaru i lekkości. Porównując, jedno opakowanie listków do prania Dizolve, o wadze niespełna 100 gram na 32 prania, odpowiada… 4 kg wysokiej jakości proszku! Mała waga i rozmiar ma również inny plus, ważny dla ekologii – do przewiezienia 3000 opakowań potrzebny jest mały samochód, a nie duża ciężarówka, co pozwala na ograniczenie emisji spalin o około 94 proc..Kolejnym plusem listków jest łatwość dozowania. Nie musimy odmierzać proszku, czy też dawać całej kapsuły do małego prania – listek z łatwością możemy przerwać na pól i użyć tylko takiej ilości detergentu, jaka jest niezbędna.Specjalnie dla czytelników ekologia.pl dajemy możliwość darmowego przetestowania listków do prania Dizolve. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Czy listki Dizolve zawierają fosforany? Odpowiedź wyślij do 15.08.2015 na adres dizolve@aureus-it.com, w tytule wiadomości wpisując ekologia.pl.

Ekologiczne pranie z listkami Dizolve
Artykuł sponsorowany
Ocena (5.0) Oceń: