Joseph Joseph idealne kosze na śmieci do segregacji odpadów w kuchni

kosz na śmiecifot. koszenasmieci.pl

Segregowanie śmieci jest korzystne dla środowiska naturalnego i ułatwia recycling surowców wtórnych. Odpowiednią segregację można prowadzić w domu. Zadanie ułatwi dobrze zaprojektowany kosz do kuchni, który zapewni wygodne sortowanie odpadów i jednocześnie nie będzie zajmował dużo miejsca. Takie pojemniki znajdziemy między innymi w ofercie firmy Joseph Joseph.Jest to angielska firma założona w 2003 roku przez braci Richarda i Anthony'ego Josepha. Marka specjalizuje się w projektowaniu funkcjonalnych akcesoriów kuchennych, w tym praktycznych elementów wyposażenia, które sprawdzają się w małych kuchniach. Asortyment obejmuje produkty przeznaczone do gotowania, a także do czyszczenia oraz przechowywania. W ofercie firmy znajdują się na przykład deski do krojenia, ociekacze, organizery, tarki, różnego rodzaju pojemniki oraz wysokiej jakości kosze na śmieci. Charakteryzują się one stonowaną kolorystyką i nowoczesnym wyglądem, który pasuje do wielu aranżacji. Produkty Joseph Joseph uhonorowano wieloma nagrodami, na przykład Desing Plus i Red Dot Desing Award.

Kosze na śmieci Joseph Joseph
Kosze na śmieci Joseph Joseph prezentują się znakomicie.


Wygodna segregacja śmieci w domu dzięki Joseph Joseph

Sortowanie śmieci nie musi być bardzo kłopotliwym i pracochłonnym zajęciem. Bardzo pomocne jest wydzielenie w kuchni odpowiedniego miejsca, które będzie przeznaczone na odpady. Potrzebne będą oddzielne pojemniki na śmieci stałe, na przykład papier, plastik, szkło, a także na odpady ulegające biodegradacji i zmieszane. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest kosz na śmieci zaprojektowany specjalnie z myślą o wygodnej, szybkiej segregacji. Taki kosz powinien być również skonstruowany tak, żeby zajmował możliwie jak najmniej miejsca. Sortowanie odpadów w małej kuchni może być szczególnie kłopotliwe, na szczęście dostępne są również pojemniki stworzone specjalnie z myślą o niedużych pomieszczeniach. Dzięki takiemu produktowi możemy segregować śmieci również w małej kuchni. Jednocześnie nowoczesne kosze na śmieci ze sklepu Koszenasmieci.pl są estetyczne i pasują do różnych wystrojów wnętrza.

Totem Joseph Joseph

Totem to kosz do segregacji śmieci przeznaczony specjalnie do sortowania odpadów w domu. Kosz został wyposażony w dwie duże, praktyczne komory. U dołu znajduje się szuflada z pojemnikiem z podziałką, który umożliwia wygodne sortowanie. W górnej komorze umieszczono pojemnik z otworami zapobiegającymi zasysaniu worków. Dodatkowo ten kosz do kuchni wyposażony jest w wyjmowany kompostownik na odpady organiczne z pierścieniem na worki oraz stalowym uchwytem. Kompostownik można ustawić na blacie w czasie gotowania, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką. Pod pokrywą znajduje się filtr, który pochłania nieprzyjemne zapachy. Pokrywa została wykończona wysokiej jakości stalą nierdzewną. Korpus malowany jest proszkowo i charakteryzuje się dużą odpornością na rdzę oraz zabrudzenia. Kosz do segregacji Totem ma również praktyczne kółka, które umożliwiają wygodne przesuwanie pojemnika bez rysowania podłogi. Pojemniki zostały zaprojektowane tak, żeby umożliwić wygodne sortowanie różnych odpadów w domowych warunkach i przy użyciu jednego kosza.

totem
Kosz Totem sprawdzi się w każdej kuchni.

Stack Joseph Joseph

Stack to pojemniki do segregacji o łącznej pojemności 48 l. Zaletą tego kosza na śmieci jest przede wszystkim konstrukcja stworzona specjalnie z myślą o małym pomieszczeniu. Pojemniki da się ustawiać jeden na drugim lub obok siebie. Ponieważ są stosunkowo wąskie, można łatwo znaleźć dla nich miejsce także w stosunkowo ciasnej kuchni. Pojemniki mają praktyczną krawędź do zaczepiania worków, a także otwory, które zapobiegają ich zasysaniu. Na pokrywach można również umieścić kolorowe plakietki, ułatwiające identyfikację pojemnika oraz jego zawartości, co pozwala na szybkie sortowanie odpadów. Kosz do segregacji śmieci Stack ma stonowaną, beżową kolorystykę, która pasuje do nowoczesnej kuchni. Został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o oszczędności miejsca, dlatego sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest mało wolnej przestrzeni. Kosz bez problemu zmieści się pod blatem, można również ustawić go obok szafek kuchennych.

Titan Joseph Joseph


kosz titan
Kosz Titan posiada nowoczesny i estetyczny design.


Titan to kosz na śmieci, który został wyposażony w praktyczny system zgniatania. System umożliwia znaczne zmniejszenie objętości odpadów, co pozwala na zaoszczędzenia miejsca, a także na rzadszą wymianę worków. Zgniatanie odbywa się bez konieczności dotykania śmieci, więc jest bardzo higieniczne. Dodatkową zaletą tego nowoczesnego kosza na śmieci jest filtr węglowy, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Titan został wykonany ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, która jest odporna na powstawanie mało estetycznych śladów palców. Pojemnik wyposażono w solidny, wielokrotnie testowany pedał do otwierania oraz boczne uchwyty, uławiające przenoszenie. Użytkowanie kosza do kuchni Titan jest bardzo proste – zgniatanie śmieci wykonuje się w kilka chwil i bez dużego wysiłku. Kosze do segregacji śmieci to praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Wysokiej jakości pojemniki zostały zaprojektowane tak, żeby ułatwić sortowanie różnych rodzajów odpadów, zajmować mało miejsca i jednocześnie wyglądać estetycznie.

artykuł sponsorowany
Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy