Naklejki na laptopa – dekoracja, która zmieni Twoją codzienność

winieta najklejka fot. materiały Redro.pl

Większość z nas lubi otaczać się ładnymi rzeczami. Dla siebie kupujemy modne ubrania i elegancką biżuterię, nasze mieszkania dekorujemy, ustawiając bibeloty, wieszając obrazy lub przyklejając fototapety, a telefony komórkowe ubieramy w kolorowe etui, dzięki czemu nabierają charakteru. Do tej pory naszej uwadze umykał jednak jeden przedmiot – laptop. Naklejki natomiast to doskonały przepis, by w zalewie kilka chwil wyczarować zupełnie nowy model.Dlaczego tak chętnie sięgamy po gadżety, którymi możemy ozdobić komórki? Korzystamy z nich nie tylko dlatego, by zapobiec uszkodzeniom, ale również dlatego, że chcemy im nadać unikalnego wyglądu. Współcześnie możemy bowiem zauważyć daleko idącą unifikację, która sprawia, że wszystkie modele wyglądają praktycznie tak samo. Podobne zjawisko występuje w przypadku laptopów. Tutaj jednak pomoże nam nie nowa obudowa, lecz samoprzylepna naklejka w dowolnie wybranym przez nas wzorze.
Naklejki na laptopa (https://redro.pl/naklejki/przeznaczenia/na-laptopa/) to rozwiązanie, które jest dostępne od dłuższego już czasu, jednak dopiero niedawno zyskało większy rozgłos. Współcześnie bowiem większość z nas posiada już przenośny komputer, ponieważ ich ceny nie są tak zawrotne, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Choć ich parametry są o wiele lepsze, a możliwości znacznie większe, nadal przeważająca część wizualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym. Oczywistym jest, że laptop ma być przede wszystkim użyteczny i funkcjonalny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by także świetnie się prezentował. Jeśli chcemy się wyróżnić, naklejka na obudowę jest strzałem w dziesiątkę. – powiedział nam specjalista z portalu Redro.pl.
     
Zwierzęcy print zawsze w modzie


naklejka zebra
Wzory zwierzęce zmienią laptopa w modny gadżet.

 
Zaczynamy od wzoru, który cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w modzie, jak i w świecie aranżacji wnętrz. To zwierzęce motywy, które wprowadzą odrobinę egzotyki do naszego codziennego życia. Lamparcie cętki, tygrysie prążki lub paski zebry przemienią zwykłego laptopa w niezwykle efektowny gadżet, który ściągnie na siebie całą uwagę. Warto także zaznaczyć, że sięgając po takie motywy, możemy puścić wodze naszej fantazji i zdecydować się na wersje utrzymane w energetycznych i szalonych kolorach. Biało-czarną zebrę mogą zastąpić czarno-różowe lub czarno-zielone paski, a zwyczajnie umaszczonego lamparta fioletowe cętki w tak modnym w tym roku odcieniu Ultra Violet.

Bądź glamour także w pracy

Prawdziwa elegancja w stylu glamour wcale nie jest zarezerwowana tylko na wieczorne wyjścia i wystawne bankiety. Dobry smak zasługuje na to, by eksponować go na każdym kroku, także podczas codziennych obowiązków i wykonywania zwykłych czynności. Jeśli chcemy, by praca, którą realizujemy na naszym komputerze sprawiała nam jeszcze więcej przyjemności, a weekendowe oglądanie filmów nabrało zupełnie nowego wymiaru, to pomogą nam w tym właśnie efektowne naklejki. Doskonale będą się prezentować wiktoriańskie desenie lub roślinne, secesyjne ornamenty utrzymane w srebrnej lub złotek kolorystyce.


kryształy
Kobiety kochają drogocenne kamienie...również na laptopie.

 
Kolorowy folk z przytupem


Inspiracji nie musimy jednak szukać tylko wśród tego, co eleganckie i szykowne. Jeśli efektowne, ale jednak dość poważne wzory w stylu glamour nie są dla nas, to doskonałą alternatywą będą lekkie w wyrazie i niezwykle optymistyczne folkowe motywy. Sztuka ludowa i ludowe wzornictwo emanuje lekkością i dziecięcą wręcz radością. Decydując się na takie naklejki sprawimy, że za każdym razem, gdy będziemy sięgać po komputer, na naszej twarzy zagości szczery uśmiech. Możemy zdecydować się na kwiatowe ornamenty, barwne motyle, kolorowe ptaki lub kompozycje przypominające papierowe wycinanki. To jednak nie koniec możliwości, jakie się przed nami malują, ale o tym powie nam już specjalista z Redro.pl:
Warto również dodać, że ciekawym pomysłem są także naklejki na klawiaturę laptopa. Folkowe wzory spowodują, że poszczególne przyciski przeistoczą się w zachwycającą gamę urzekająco pięknych kolorów i przedstawień. Doskonała jakość materiału i druk odporny na ścieranie sprawiają, że taka ozdoba będzie nam służyć przez lata, zamieniając zwykłe pisanie w niezwykłą przyjemność.  

Piękny efekt murowany


cegły
Faktura ceglanej ściany na laptopie zachwyci każdego mężczyznę.

 
Na koniec przygotowaliśmy propozycję, która spodoba się z pewnością także męskiej części. To naklejki imitujące różnego rodzaju faktury i materiały. Dzięki nim obudowa naszego laptopa może się przeistoczyć z aluminiowej lub plastikowej w drewnianą, murowaną, a nawet kamienną. Co powiesz na deski ze szlachetnego drewna, ceglaną ścianę w intensywnie czerwonym lub delikatnie białym kolorze albo kamienną konstrukcję przypominającą średniowieczną zabudowę? Cechą charakterystyczną takiej dekoracji jest to, że im bardziej surowe wrażenie sprawia, tym lepszy osiągniemy efekt.

Nasz dotychczasowy laptop, do którego się przyzwyczailiśmy i nie robi już na nas żadnego wrażenia, dzięki praktycznym naklejkom może dostać nowe, drugie życie. To błyskawiczny przepis na lifting, którego efekty będą widoczne od razu, a ich efekt będzie trwał przez wiele, długich lat.Więcej ciekawych inspiracji można znaleźć na stronie www.redro.pl.


art. sponsorowany
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy