Obraz z lisem, czyli pomysł na rudy akcent w aranżacji

lis fot.Myloview.pl
 Na temat lisów narosło wiele negatywnych opinii. Myśląc o tym zwierzaku, do głowy z pewnością przychodzi nam bajka o Lisku Chytrusku lub wiersz Adama Mickiewicza o rudym bohaterze, który już witał się z gąską, jednak polowanie przerwał mu niespodziewany skok do beczki z zimną wodą. Tymczasem lisy to niezwykle mądre i sympatyczne zwierzęta, które lubią się bawić podobnie jak nasze psy.
Chcąc odczarować ich niechlubny wizerunek, przygotowaliśmy garść przepięknych obrazów z lisem w roli głównej.


Zapewne większości z nas wizerunki zwierząt kojarzą się z wystrojem dziecięcego pokoju. Wszystkie maluchy uwielbiają urocze szczeniaki, fascynują je kolorowe ryby zamieszkujące dno morza i marzą o posiadaniu egzotycznego, dzikiego kota. Tymczasem odpowiednio dobrane dekoracje sprawdzą się także w aranżacji naszego salonu, zwłaszcza gdy lubimy oryginalne akcenty w wystroju. Moja propozycja to z pewnością nietypowy obraz - lis w formie efektownej grafiki, zaskakującego portretu lub malarskiego dzieła. To rozwiązanie, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom zwierząt, ale także entuzjastom pięknych stylizacji wnętrz.
– wypowiedź specjalisty z portalu Myloview rzuca nieco światła na to, jak wyglądają przygotowane przez nas dekoracje. Przyjrzyjmy się im więc teraz dokładniej.

Bajkowa grafika nie tylko dla dzieci

Każdy z nas, od czasu do czasu, chce się znów poczuć jak dziecko i przypomnieć sobie beztroskie lata, gdy na naszych barkach nie spoczywały żadne obowiązki. W codziennym życiu jest to niezwykle trudne, bo zewsząd czyhają na nas nowe wyzwania. Jednak w naszym domowym zaciszu wszystko jest możliwe. Odpowiednia aranżacja wnętrza, przytulna i nieco bajkowa, sprawi, że wchodząc do salonu poczujemy się tak, jakbyśmy przekroczyli wrota do zupełnie innej rzeczywistości. Co więc proponujemy, by wyczarować taką przestrzeń? Naszą odpowiedzią jest rysunkowy lis. Obraz w takim wydaniu wcale nie musi być infantylny. Wszystko zależy od tego, na jaki wzór się zdecydujemy. Przepięknie prezentują się grafiki, przypominające ilustracje ze starodawnych bajek dla dzieci, ponieważ odznaczają się kunsztem i dużą dozą artyzmu. Innym rozwiązaniem są bardzo efektowne kompozycje o geometrycznym charakterze, na których pyszczek lisa lub cała jego sylwetka przypomina origami. Możemy także zainspirować się stylem skandynawskim i sięgnąć po rudego zwierzaka otoczonego floralnym ornamentem utrzymanym w północnej estetyce.

lis sciana
fot.Myloview.pl

myloview.pl/obrazy/wg-kategorii/zwierzeta/lis/

Malunki wyjęte spod pędzla

W romantycznym, bardzo delikatnym wnętrzu perfekcyjnie będą z kolei wyglądać obrazy imitujące prawdziwe malarstwo. Co to oznacza? Wyjaśni nam to specjalista z Myloview.pl:
Drukowane na płótnie obrazy mogą przyjąć dowolną formę – zdjęcia, szkicu, kolorowej grafiki lub malunku właśnie. Oznacza to, że taka dekoracja wygląda tak, jak gdyby przed chwilą została namalowana prawdziwymi farbami – olejnymi lub akwarelami. Zwłaszcza kompozycje do złudzenia przypominające farby wodne są niezwykle efektowne, dzięki laserunkom i przenikającym się plamom barwnym. Tutaj mamy z kolei dwa typy przedstawień do wyboru – realistyczne lub utrzymane w umownej, nieco bajkowej stylistyce. Oglądając obrazy w sklepie internetowym możemy być zachwyceni wieloma propozycjami. Decydując się jednak na konkretny wzór pamiętajmy, że musi wyglądać doskonale nie tylko na ekranie komputera, ale przede wszystkim w naszej aranżacji. 


Lisie portrety pełne wdzięku

lis
fot.Myloview.pl

myloview.pl/obrazy/

Na specjalną uwagę zasługuje także, odznaczający się dużą dozą humoru obraz. Lis, jak się okazuje, to bardzo wdzięczny model, dlatego portrety z jego wizerunkiem będą się znakomicie prezentować w nowoczesnej aranżacji. Trudno nam sobie wyobrazić portret lisa? Wygląda dokładnie tak, jak przedstawienia znanych osobistości, utrwalone na płótnach wielkich malarzy. Szlachetny pyszczek ukazany en face, czyli przodem do oglądającego, ozdobiony okularami, czapką, elegancką muchą lub krawatem. Dzięki temu, że jest to grafika, wszystko jest dozwolone i możliwe. Te fantazyjne obrazy sprawią, że nasza dotychczasowa aranżacja nabierze zupełnie nowego charakteru. Stanie się nie tylko oryginalna, ale także miła dla oka, ponieważ zabawny element dekoracyjny za każdym razem, gdy na niego spojrzymy, będzie wywoływał uśmiech na naszej twarzy. Warto także podkreślić, że taki typ obrazu sprawdzi się też w pokoju nastolatka.

Dobrze nam wszystkim znany Lisek Chytrusek może przyjąć zupełnie inną formą, stając się zachwycającą ozdobą naszego wnętrza. Ożywi stonowany wystrój swoim rudym kolorem, wprowadzi bajkowy nastrój do monotonnej przestrzeni i wywoła uśmiech, który pozytywnie nas nastroi na cały dzień. Więcej ciekawych inspiracji można znaleźć na stronie www.myloview.pl.


art. sponsorowany
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy