Woda 100% EKO

Aquafor

Filtracja wody nie jest niczym nowym. Pojawiła się na masową skalę razem z wodociągami, które muszą dostarczać użytkownikom swojej sieci wodę zdatną do picia. Niestety pomiędzy zdatnością do picia, a dobrym smakiem może pojawić się przepaść, z którą trudno pogodzić się nawet najmniej wymagającym ludziom. Właśnie ten problem stał się przewodnią myślą producentów domowych filtrów do wody.Warto filtrować wodę

Zalet filtrowania wody wodociągowej i pochodzącej z prywatnych ujęć jest bardzo wiele. Oczywiście, podstawą jest polepszenie jej smaku i zapachu, co jest zauważalne już w pierwszej chwili użytkowania. Zalet jest jednak znacznie więcej. Taka woda jest przede wszystkim zdrowsza.

W dobie postępującego skażenia środowiska, obecność szkodliwych substancji w wodzie jest nieunikniona. Stacje uzdatniające nieustannie przeprowadzają wnikliwe kontrole, mające na celu zapewnienie, by ilość zanieczyszczeń w wodzie była zgodna z obowiązującymi normami. Niestety, nasza woda oprócz chloru i wywołujących twardość soli wapnia i magnezu, zawiera śladowe ilości żelaza, pestycydów, substancji ropopochodnych, a nawet metali ciężkich. Niebezpieczne dla zdrowia są także zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Dla zdrowia i środowiska

Zaopatrując się nawet w najprostszy filtr do wody możemy wyeliminować te zanieczyszczenia praktycznie w 100 proc., ciesząc się krystalicznie czystą wodą. To kolejna zaleta, która sprawi, że będziemy zdrowsi, bardziej zadowoleni z życia, tryskający siłami witalnymi.

Warto zaznaczyć, że przefiltrowana woda w niczym nie odbiega od wody butelkowanej, którą wielu z nas kupuje jako jedyną znaną sobie alternatywę dla wody z kranu. Filtracja wody w warunkach domowych jest czystą oszczędnością, bo za 1 litr takiej wody płacimy zaledwie kilka groszy. Poza tym z ekologicznego punktu widzenia, nie zaśmiecamy środowiska plastikowymi butelkami.

filtr dzbankowy AQUAPHOR Amethyst
AQUAPHOR Filtry do wody klasy Premium

AQUAPHOR dostarcza milionom klientów na całym świecie kompleksowe rozwiązania do uzdatniania wody. Firma stosuje szereg chronionych patentami, unikalnych rozwiązań, które wyróżniają jej produkty na tle konkurencji i które sprawiają, że woda wypływająca z filtrów AQUAPHOR potrafi zadowolić nawet najbardziej wybredne podniebienie.

Można zainwestować w filtry kuchenne, nakranowe, podzlewozmywakowe lub filtry do oczyszczania wody w całym domu. Wybredni smakosze mogą wybrać filtry odwróconej osmozy. Oczyszczanie wody za pomocą tych filtrów w skali kliku miesięcy, czy roku przyniesie spore oszczędności. Trzeba się jednak liczyć z jednorazowym wydatkiem w granicach kilkuset złotych.

Firma AQUAPHOR wyprodukowała filtry przeznaczone specjalnie do walki z metalami ciężkimi i zanieczyszczeniami biologicznymi, posiadające w swoim składzie innowacyjne opatentowane włókno Aqualen, które praktycznie w 100 proc. wychwytuje i usuwa z wody metale ciężkie, a także nadaje wodzie właściwości bakteriostatyczne. Aqualen znajduje się w większości filtrów tego producenta.

filtr odwróconej osmozy AQUAPHOR Morion
Filtry dzbankowe … Idealne w każdym miejscu

Poręczne, eleganckie i gustowne – takie są najnowsze modele dzbanków AQUAPHOR. Pozwalają one cieszyć się czystą wodą bez względu na miejsce – wodę można filtrować nie tylko w domu, ale także w biurze, czy na działce.

AQUAPHOR Amethyst to filtr dzbankowy o pojemności 2,8 l z uniwersalnym wkładem B100-25 Maxfor. Wyposażony jest on w pokrywkę umożliwiającą nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania oraz we wskaźnik zużycia wkładu. Pasujący do dzbanków innych producentów wkład AQUAPHOR B100-25 MAXFOR umożliwia przefiltrowanie do 170 litrów wodociągowej. Dzięki niemu w ciągu zaledwie kilku minut możemy uzyskać smaczną i zdrową wodę, natychmiast gotową do spożycia.

Wart polecenia jest także filtr AQUAPHOR Prestige z wkładami o najwyższej wydajności na rynku, dostępny w wybranych sieciach handlowych i w dobrych sklepach internetowych, (lista sklepów na www.aquaphor.pl). To filtr o pojemności 3 litrów z wymiennym wkładem filtrującym B100-5 lub B100-6 (kiedy mamy wyjątkowo twardą wodę). Jest to jedyny filtr dzbankowy w Polsce, który pozwala na przefiltrowanie nawet 300 litrów wody. W praktyce oznacza to bezpieczne korzystanie z jednego wkładu nawet do trzech miesięcy.

Aquafor 100% czysta woda
Specjalista od twardej wody

Ja poznać, że woda w Twoim domu jest twarda? Zajrzyj do czajnika: jeśli po przegotowaniu wody na jego ściankach tworzy się osad, oznacza to, że w wodzie jest zbyt duża ilość soli wapnia i magnezu, które negatywnie wpływają na smak przyrządzanych potraw oraz psują wygląd i aromat świeżo zaparzonej herbaty. Jest jedno wyjście – oczyszczanie wody za pomocą wysokiej jakości filtra.

Filtr podzlewozmywakowy AQUAPHOR Kryształ doskonale radzi sobie z każdym kamieniem – zarówno tym widocznym, jak i niewidocznym. Ponadto, dzięki zwiększonej zawartości sorbentu AQUAPHOR Kryształ idealnie oczyszcza wodę z wszelkich zanieczyszczeń, w tym chloru i metali ciężkich. Wysoka jakość oczyszczania łączy się w Krysztale z wygodą użytkowania: dzięki specjalnym mocowaniom wymiana wkładów trwa parę sekund, a specjalna konstrukcja filtra wyklucza w nim rozwój bakterii. Ergonomiczny design sprawia, że AQUAPHOR Kryształ idealnie wpisuje się w każdą kuchnię.

Wydobyć z wody to, co najlepsze

Specjalnie dla wybrednych smakoszy wody polecamy filtr odwróconej osmozy Morion. To najskuteczniejszy, a zarazem jeden z najtańszych w eksploatacji filtrów odwróconej osmozy na polskim rynku, pozwalających na uzyskanie idealnie czystej wody. Wyposażony w mineralizator AQUAPHOR Morion umożliwia uzyskanie zdrowej i smacznej wody, nadającej się bezpośrednio do spożycia. Dzięki zastosowaniu odwróconej osmozy filtr zmiękcza wodę i usuwa z niej wszystkie zanieczyszczenia. Poza tym, zapewnia dwa razy niższy koszt eksploatacji niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy.

Wybór filtrów dostępnych na rynku jest bardzo duży. Dokonaj go jak najszybciej, dostosowując go przy tym do swoich potrzeb. Twoje ciało na pewno Ci za to podziękuje.

Szczegóły www.aquaphor.pl

Aquafor prestige

 Artykuł sponsorowany
Ocena (0) Oceń: