Wyhoduj sobie fotel ogrodowy

Masz dosyć nudnych mebli ogrodowych. Cenisz sobie oryginalność i lubisz spędzać czas blisko natury. Fotel Terra to mebel dla Ciebie. Będzie pięknie prezentować się w ogrodzie.http://nucleo.to/site/terra-shop/Źródło: /nucleo.to/site/terra-shop/

Terra to dzieło włoskich projektantów z grupy Nucleo (nucleo.to). Na czym polega wyjątkowość tego mebla? Terra można sobie wyhodować. Kupując fotel, dostajemy w zestawie kilka kawałków perforowanej tektury, która stanowi ramę fotela, mieszankę gleby, którą wsypuje się do ramy i nasiona trawy.
Wybieramy odpowiednie miejsce, tworzymy formę, na której układamy podłoże, wysiewamy trawę, podlewamy i czekamy. Po około dwóch tygodniach trawa zaczyna kiełkować, a po dwóch miesiącach możemy już cieszyć się trawiastym meblem.

Zaletą fotela Terra jest to, że pasuje do każdego ogrodu – staje się jego integralną częścią, częścią żywej przyrody.

„Produkty są tworzone po to, by je używać, a następnie wyrzucić. Fotel Terra jest inny. Jest to żywy produkt, który rośnie jak drzewo. Jak świat wokół ciebie, rośnie Terra!  My zapewniamy tekturowy stelaż, a główny element konstrukcji ‒ ziemię ‒ można znaleźć wszędzie. Fotel rodzi się w ogrodzie i staje się częścią krajobrazu” ‒ czytamy na stronie pomysłodawców.

Meble z linii Terra dostępne są w różnych wersjach. Są fotele dla dzieci, ławki i sofy i komplety mebli wypoczynkowych. Cena najtańszego modelu zaczyna się od 110 €.
http://nucleo.to/site/terra-v2-0-growing-furniture/
Źródło: www.nucleo.to/site/terra-shop/
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://nucleo.to/site/
Ekologia.pl
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy