Wystrój Twojego wnętrza w zgodzie z naturą - poznaj Brevka Art

Twórczynią marki Brevka art  jest Agnieszka Komorowska - artystka, która tworzy barwną sztukę użytkową. Główną gałęzią jej działalności jest tworzenie grafik drukowanych na papierze z recyklingu oraz projektowanie ekologicznych tapet. horyzontfot. materiały Brevka Art

„Ilustrowane ściany” - bo tak artystka nazwała serię swoich ozdób ściennych - to niebanalne obrazy, które nadają klimat wnętrzu zamieniając je w niecodzienny świat, na przykład w tropikalną jungę, scenę z baśni lub fragment konstelacji gwiezdnej. Hasłem przewodnim marki jest „tworzyć dla domu z duszą”. Każde wnętrze jest inne, jednak to, co w nim najważniejsze to indywidualność jego mieszkańców. Dom ma nie tylko wyrażać osobowość właścicieli, sprawiać, że czują się w nim dobrze, ale także powinien wzbudzać emocje.
tapeta
Tapeta Twincle stars nada ciepła Twojemu wnętrzu. fot. Brevka Art.


Artystka systematycznie rozwija swoją działalność twórczą, bawi się barwą, motywem i kompozycją. Na początku bohaterami jej ilustracji były leśne zwierzęta: lisy, wilki lub jelenie. To właśnie ta harmonia z naturą i sympatia do baśniowego świata stały się początkiem twórczości wielkoformatowej. Jeden z pierwszych wzorów tapet „W zimowym upierzeniu” otrzymał znak jakości Must Have 2017 przyznawany przez Łódź Design Festival.
obraz
Na stronie brevka.com każdy znajdzie coś ciekawego do udekorowania wnętrza.fot. Brevka Art.


Na początku 2019 roku artystka powróciła do tworzenia prac z wykorzystaniem tekstur. Tapety, które do tej pory cechował kolor i faktura, teraz zostały urozmaicone efektem przenikających się, nadgryzionych zębem czasu, materiałów. Wkrótce będzie można zobaczyć najnowszą kolekcję marki Brevka art, która w dużej mierze inspirowana jest ostatnimi podróżami artystki.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.brevka.com/


artykuł powstał we współpracy z Brevka Art.


Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy