Dieta Body Reset – opis i zasady. Jadłospis w diecie Body Reset

Dieta Body Reset to plan żywieniowy wymyślony przez amerykańskiego trenera Harley’a Pasternaka. Rozgłos i popularność zapewniły mu przede wszystkim dwa aspekty: aprobata celebrytów trenujących pod okiem Pasternaka oraz atrakcyjnie krótki okres wdrożenia. Dietę Body Reset przeprowadza się bowiem w ciągu zaledwie 15 dni!Książka „Body Reset Diet”  W 2013 r. Pasternak wydał czwartą swoją książkę, zatytułowaną „Body Reset Diet”. Trzy poprzednie opisywały opracowaną przez niego wcześniej Dietę Pięciu Czynników („5-Factor Diet”), która uległa dopełnieniu i uproszczeniu, stająKsiążka „Body Reset Diet” W 2013 r. Pasternak wydał czwartą swoją książkę, zatytułowaną „Body Reset Diet”. Trzy poprzednie opisywały opracowaną przez niego wcześniej Dietę Pięciu Czynników („5-Factor Diet”), która uległa dopełnieniu i uproszczeniu, stając się bestsellerową dietą Body Reset. Publikacja przetłumaczona została na 14 języków i stała się hitem w 25 krajach świata. Na 250 stronach Pasternak opisuje nie tylko zasady swego 15-dniowego planu dietetycznego, ale także optymalne aktywności fizyczne, aby schudnąć. Częścią książki są również zdrowe przepisy.

Według amerykańskiego rankingu najlepszych diet wszechczasów plan Body Reset plasuje się na 40 pozycji – pierwsze miejsce od lat zarezerwowane jest dla diety śródziemnomorskiej. Eksperci w dziedzinie dietetyki, choć chętnie szukają dziur w całym, zwłaszcza w przypadku wyrastających jak grzyby po deszczu nowych pomysłów na odchudzanie, chwalą Body Reset głównie w kategorii łatwości przestrzegania oraz szybkiej utraty kilogramów.

Kim jest Harley Pasternak?

Harley Pasternak urodził się w 1974 r. w Kanadzie. Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie fizjologii sportu i nauk o odżywianiu w Toronto rozpoczął pracę jako trener osobisty i doradca dietetyczny. Jednocześnie Pasternak kontynuował karierę naukową na Uniwersytecie Zachodniego Ontario, w Amerykańskim College’u Medycyny Sportowej oraz w Kanadyjskim Departamencie Obrony Narodowej. Jego uwagę przyciągnęła głównie fizjologia osiągów sportowych oraz optymalne plany odżywiania; sporo czasu poświęcił również studiom nad działaniem substancji takich jak kofeina czy efedryna.

Prawdziwą sławę przyniósł mu jednak Hollywood. Od 1999 r. Pasternak był regularnie zatrudniany przy produkcji filmów, w których aktorzy musieli wykazać się fizyczną formą czy nienaganną sylwetką. W gronie prestiżowych klientów fitnessowego guru znalazły się takie gwiazdy współczesnej popkultury jak Lady Gaga, Kim Kardashian, Rihanna, Kanye West, Robert Pattison, Halle Barry, czy nawet „stara gwardia” – Al Pacino i Jane Fonda. Dalszym milowym krokiem w karierze był udział w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „Top Model” czy „Revolution” – talk o zdrowym stylu życia.

Książka „Body Reset Diet”

W 2013 r. Pasternak wydał czwartą swoją książkę, zatytułowaną „Body Reset Diet”. Trzy poprzednie opisywały opracowaną przez niego wcześniej Dietę Pięciu Czynników („5-Factor Diet”), która uległa dopełnieniu i uproszczeniu, stając się bestsellerową dietą Body Reset. Publikacja przetłumaczona została na 14 języków i stała się hitem w 25 krajach świata. Na 250 stronach Pasternak opisuje nie tylko zasady swego 15-dniowego planu dietetycznego, ale także optymalne aktywności fizyczne, aby schudnąć. Częścią książki są również zdrowe przepisy.


Harley Pasternak w studio telewizyjnym; źródło: accessonline.com
Ocena (5.0) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy