Dieta antyrakowa ‒ efekty i opinie. Jadłospis w diecie antyrakowej

fot. dreamstime fot. dreamstime

Skażenie środowiska, przetworzona żywność, stosowanie pestycydów na szeroką skalę i niezdrowa, uboga w składniki odżywcze dieta to czynniki, które powodują, że w XXI wieku ilość zachorowań na nowotwory stale rośnie. Z tego powodu, należy nie tylko kontrolować jakość żywności, która ląduje na naszym talerzu. Warto jest także w taki sposób komponować swój codzienny jadłospis, żeby zawierał produkty zwalczające bezpośrednio przyczyny powstawania nowotworów. Zbawienna dla naszego zdrowia w tych trudnych czasach może się okazać specjalna żywność antyrakowa!Mimo że oficjalne stanowisko medycyny konwencjonalnej i dietetyki głosi, że sposób odżywiania się nie wpływa znacząco na nasz stan zdrowia, a, zgodnie z powszechnie panującym przekonaniem, jeść można wszystko, byle z umiarem, liczba zachorowań na
Śmiertelne statystyki
1/3 przypadków raka jest spowodowana niewłaściwymi nawykami żywieniowymi! Co gorsza, na podstawie statystyk z USA, można założyć, że w najbliższej przyszłości u 44% mężczyzn i 39% kobiet zdiagnozuje się chorobę nowotworową.
nowotwory stale rośnie. Najnowsze badania naukowe dowodzą, że aż 1/3 przypadków raka jest spowodowana niewłaściwymi nawykami żywieniowymi! Co gorsza, na podstawie statystyk z USA, można założyć, że w najbliższej przyszłości u 44% mężczyzn i 39% kobiet zdiagnozuje się chorobę nowotworową. Na szczęście - istnieją diety profilaktyczne - które zapobiegają rozwojowi carcinoma. Światowy Fundusz Badań nad Rakiem w raporcie, który został opublikowany w 2003 roku podkreśla, że aż 40% przypadków zachorowań na raka można zapobiec poprzez właściwe odżywianie się i utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Jadłospis antynowotworowy

Ogólnie biorąc, dieta zabójcza dla nowotworów powinna zawierać jak najmniej tłuszczów trans, cukru i soli. Zamiast tego na naszym talerzu miałyby się pojawiać dania bogate w witaminy A, C i E oraz pierwiastki, takie jak magnez i selen. Tego rodzaju składniki odżywcze aktywnie usuwają z naszego organizmu wolne rodniki i zapobiegają kancerogennemu działaniu niebezpiecznych dla zdrowia związków zawartych w produktach spożywczych. Cóż zatem mielibyśmy jeść?
Moim zdaniem
Czy dieta może zapobiec zachorowaniom na raka?
wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy