CASAGAMI – zabawa i edukacja w jednym

Casagami domki z panelami solarnymi

Energia słoneczna jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych paliw kopalnych, ale pojęcie wykorzystania energii ze słońca może wydawać abstrakcyjne, szczególnie dla dzieci. Z pomocą przychodzi tekturowy domek CASAGAMI, który pokazuje jak można eksperymentować z energią słoneczną.CASAGAMI, to mały tekturowy domek – prosty, a jednocześnie kreatywny. Został tak zaprojektowany, by był łatwy do złożenia i cieszył tak dzieci, jak i dorosłych. Panel „solar-LED” daje możliwość eksperymentowania z energią słoneczną.

Wystarczy ustawić domek na nasłonecznionym parapecie, aby naładować wbudowany akumulator. Gdy zapada noc, przełączamy prztyczek przy LED-owej lampce i przez około 5 godzin możemy cieszyć się subtelnym, pomarańczowy oświetleniem domku.

Odnawialne źródła energii stają się coraz powszechniejsze. Coraz większa jest również potrzeba korzystania z nich. Nauczmy dzieci jak w ekologiczny sposób można zadbać o energię dla własnego domu. Zaczniemy od skali zrozumiałej dla dziecka. Mały domek CASAGAMI, w którym może zamieszkać wróżka lub skrzat jest do tego idealny!

Domki CASAGAMI dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://casagami.pl/


wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Ogłoszenia - ekologia.pl
Pasaż zakupowy