Ekologiczne zabawki dla dzieci. Udekoruj pokój swojego dziecka z pomysłem

www.fabrykaliterek.plwww.fabrykaliterek.pl

Do Polski zawitała moda z zachodu – trójwymiarowe napisy na ścianach pokoju dziecinnego. Najczęściej są to imiona dzieci czasem połączone z datą urodzin. Wesołe literki można już dostać w Polsce, a różnorodność ich kształtów, rozmiarów i kolorów spodoba się każdemu.Dekoracja pokoju dziecięcego to dla rodziców przyjemne lecz i dość czasochłonne zajęcie. Ze względu na bardzo duży wybór różnego rodzaju artykułów dekoracyjnych często trudno nam zdecydować się, który element wystroju będzie odpowiedni do pokoju naszej pociechy. W poszukiwaniu oryginalnych elementów wyposażenia warto zwrócić uwagę, aby wybierane przez nas produkty były wykonane z naturalnych materiałów oraz bezpieczne dla naszych dzieci. Ciekawą propozycją mogą okazać się trójwymiarowe napisy na ścianę pokoju dziecinnego. Najczęściej są to imiona dzieci czasem połączone z datą urodzin. Mają one różne kształty i kolory ale zawsze dopasowane są do charakteru i stylu pokoju, a co najważniejsze wykonane są z naturalnego9 materiału – drewna.

Literki wykonane z drewna są dużo trwalsze i łatwiejsze do pielęgnowania (czyszczenie), co w otoczeniu naszego malucha jest niezwykle istotne. Ważnym aspektem ekologicznym jest także fakt, że do tworzenia literek wykorzystywane są najczęściej bezzapachowe farby i lakiery, z antytoksycznymi atestami (ACMI), które są przyjazne środowisku a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci dorosłych.

W Polsce już bez problemu można zakupić ręcznie malowane literki, z których można ułożyć imię swojego dziecka. Literki mają różne rozmiary a wzorów jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie. Taka dekoracja to idealny pomysł na urozmaicenie pokoju dziecięcego. Literki są też świetnym pomysłem na prezent na każdą okazję.

www.fabrykaliterek.pl
Źródło: www.fabrykaliterek.pl
Ocena (3.8) Oceń:

Pasaż zakupowyprzejdź do pasażu pasaż

Pasaż zakupowy