ABC kosmetyki naturalnej
ABC kosmetyki naturalnej
Oczyszczająca kąpiel z jeżynowych liści, nawilżający okład z melonowych krążków, wzmacniająca maseczka z czereśni oraz ponad 160 przepisów na ekologiczne kosmetyki, które łatwo przyrządzisz w domu – ukazał się pierwszy poradnik z serii „ABC kosmetyki naturalnej”.
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Opisy parków narodowych, omówienia atrakcji w położonych nieopodal nich miejscowościach wypoczynkowych, przebiegi szlaków turystycznych czy propozycje wycieczek – to wszystko znajdziesz w przewodniku „15 najpiękniejszych parków narodowych w Polsce”.
„Szpilki wymiatają z szafy!”
Szpilki po godzinach mają zaszczyt zaprosić na wspaniałe wydarzenie przepełnione kobiecością i wiosenną energią! Już 27 kwietnia 2013 odbędzie się kolejna IX edycja imprezy „Szpilki wymiatają z szafy!”
Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania
Po prostu Wszechświat!
Dwóch znakomitych popularyzatorów nauki odpowiada na 140 najważniejszych pytań w fizyce i astronomii, streszczając istotę każdej kwestii w twittach o długości 140 znaków.
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
Spektakl „Pępowina” jest jedyną obecnie (i pierwszą od 20 lat) wystawianą sztuką Krystyny Kofty i jedyną, dla której muzykę przygotowali i grają na żywo Andrzej Jagodziński Trio. Poza tym przygotowana dla spektaklu scenografia jest całkowicie ekologiczna!
Jak stworzyć ekologiczne środowisko we własnym domu?
Jak zrobić ekologiczne porządki w domu?
Jak usprawnić system oszczędzania energii? W jaki sposób zacząć ekologiczną uprawę ogrodu. A co z chemią w domu – czy można posprzątać dom bez użycia niebezpiecznych detergentów? Okazuje się, że można! Praktyczne wskazówki, dotyczące tego, jak stworzyć dom przyjazny środowisku znajdziemy w ...
100 sposobów na to, jak dbać o środowisko
100 sposobów na to, jak dbać o środowisko
Zmiany klimatu, nadmierna eksploatacja surowców naturalnych, zanieczyszczenie powietrza i wody… Ogrom problemów w zakresie dewastacji środowiska sprawia często, że czujemy się bezsilni. Jednak problemy, z którymi przychodzi nam się naprawdę zmierzyć, najczęściej mają źródło tuż obok nas, w naszych ...
„Fuck For Forest
„Fuck For Forest" na festiwalu w Rotterdamie
Na 42. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie „Fuck For Forest" Michała Marczaka (zwycięzca konkursu filmów dokumentalnych na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2012) zostanie pokazany w sekcji Bright Future, prezentującej najbardziej obiecujące młode talenty światowego kina (ich ...
Ogromny plac zabaw w  Soho Factory
Ogromny plac zabaw w Soho Factory
W dniach 8-9 grudnia odbyła się 7 edycja Przetworów – jednej z największych polskich imprez związanych z projektowaniem, recyklingiem i ekologią. Siódma już edycja Przetworów zgromadziła rekordową liczbę 300 uczestników, a pomimo mrozu odwiedziło ja 5000 zwiedzających.
Polska Północna jakiej jeszcze nie widzieliście
Polska Północna jakiej nie widzieliście
Polska Północna jakiej jeszcze nie widzieliście. Poznaj niezwykłe miejsca oraz tajemniczych mieszkańców Bałtyku. Fundacja Litoral złożyła dla Was wyjątkowy kalendarz ścienny na 2013 rok, na który składa się 12 fotografii autorstwa Piotra Bałazy.
Pasaż zakupowy