Jak zbierać i stosować zioła?
Chcesz zbierać zioła, przetwarzać i wykorzystywać dla zdrowia i urody, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Ułatwi Ci to nowa książka wydawnictwa Bosz, czyli praktyczny poradnik odsłaniający świat szlachetnych ziół, opatrzony barwnymi fotografiami, rycinami i rysunkami.  
ABC kosmetyki naturalnej
ABC kosmetyki naturalnej
Oczyszczająca kąpiel z jeżynowych liści, nawilżający okład z melonowych krążków, wzmacniająca maseczka z czereśni oraz ponad 160 przepisów na ekologiczne kosmetyki, które łatwo przyrządzisz w domu – ukazał się pierwszy poradnik z serii „ABC kosmetyki naturalnej”.
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce
Opisy parków narodowych, omówienia atrakcji w położonych nieopodal nich miejscowościach wypoczynkowych, przebiegi szlaków turystycznych czy propozycje wycieczek – to wszystko znajdziesz w przewodniku „15 najpiękniejszych parków narodowych w Polsce”.
„Szpilki wymiatają z szafy!”
Szpilki po godzinach mają zaszczyt zaprosić na wspaniałe wydarzenie przepełnione kobiecością i wiosenną energią! Już 27 kwietnia 2013 odbędzie się kolejna IX edycja imprezy „Szpilki wymiatają z szafy!”
Po prostu Wszechświat!
Po prostu Wszechświat!
Dwóch znakomitych popularyzatorów nauki odpowiada na 140 najważniejszych pytań w fizyce i astronomii, streszczając istotę każdej kwestii w twittach o długości 140 znaków.
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
„Pępowina” to sztuka, którą warto zobaczyć
Spektakl „Pępowina” jest jedyną obecnie (i pierwszą od 20 lat) wystawianą sztuką Krystyny Kofty i jedyną, dla której muzykę przygotowali i grają na żywo Andrzej Jagodziński Trio. Poza tym przygotowana dla spektaklu scenografia jest całkowicie ekologiczna!
Jak zrobić ekologiczne porządki w domu?
Jak zrobić ekologiczne porządki w domu?
Jak usprawnić system oszczędzania energii? W jaki sposób zacząć ekologiczną uprawę ogrodu. A co z chemią w domu – czy można posprzątać dom bez użycia niebezpiecznych detergentów? Okazuje się, że można! Praktyczne wskazówki, dotyczące tego, jak stworzyć dom przyjazny środowisku znajdziemy w ...
100 sposobów na to, jak dbać o środowisko
100 sposobów na to, jak dbać o środowisko
Zmiany klimatu, nadmierna eksploatacja surowców naturalnych, zanieczyszczenie powietrza i wody… Ogrom problemów w zakresie dewastacji środowiska sprawia często, że czujemy się bezsilni. Jednak problemy, z którymi przychodzi nam się naprawdę zmierzyć, najczęściej mają źródło tuż obok nas, w naszych ...
„Fuck For Forest
„Fuck For Forest" na festiwalu w Rotterdamie
Na 42. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie „Fuck For Forest" Michała Marczaka (zwycięzca konkursu filmów dokumentalnych na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2012) zostanie pokazany w sekcji Bright Future, prezentującej najbardziej obiecujące młode talenty światowego kina (ich ...
Ogromny plac zabaw w  Soho Factory
Ogromny plac zabaw w Soho Factory
W dniach 8-9 grudnia odbyła się 7 edycja Przetworów – jednej z największych polskich imprez związanych z projektowaniem, recyklingiem i ekologią. Siódma już edycja Przetworów zgromadziła rekordową liczbę 300 uczestników, a pomimo mrozu odwiedziło ja 5000 zwiedzających.
Pasaż zakupowy