LUNCHBOX. Zdrowe i smaczne posiłki do pracy - nowa książka

Regularne i zbilansowane odżywianie ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i koncentrację. Skomponowanie posiłku do pracy czy na uczelnię dla wielu z nas bywa dużym wyzwaniem. Często z trudnością przychodzi nam wypracowanie w tej kwestii właściwych nawyków, nie mówiąc już o regularności.lunchboxgrafika: materiały prasowe
Autorki książki „LUNCHBOX. Zdrowe i smaczne posiłki do pracy”- Ewa Sypnik-Pogorzelska oraz Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska- dietetyczki i założycielki poradni dietetycznej Dietosfera, uczą, jak to zmienić. Swoje pomysły, wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zebrały w tej publikacji wzbogaconej wieloma barwnymi zdjęciami potraw.
lunchbox
grafika: materiały prasowe
Twój lunch wcale nie musi być nudny ani pochodzić z najdrożej w okolicy restauracji! Co więcej, nie potrzebujesz mnóstwa godzin spędzonych w kuchni na przygotowanie ciekawego, pełnowartościowego posiłku! Dietetyczki, pokażą ci jak zamknąć w swoim lunchboxie zdrowe danie z łatwo dostępnych składników.

Autorki podejmują próbę pomocy w skomponowaniu posiłku odpowiedniego do zjedzenia poza domem: od wybrania odpowiedniego pudełka na lunch, przez planowanie zakupów i tygodniowego menu, aż po propozycje łatwych do przygotowania, pożywnych potraw. Obok urozmaiconych przepisów znajdziemy szereg praktycznych wskazówek dotyczących samodzielnego komponowania pełnowartościowych posiłków. 

Więcej informacji o książce można znaleźć na stronie:
https://www.rm.com.pl/product-pol-1843-Lunchbox-Zdrowe-i-smaczne-posilki-do-pracy.html


źródło: materiały prasowe

Ocena (2.1) Oceń: