Vege bez zobowiązań. Fleksitariańskie przepisy z całego świata - nowa książka

Fleksitarianizm jest dietą roślinną polegającą głównie na spożywaniu produktów roślinnych, natomiast dodatkowo okazjonalnym spożywaniu posiłków zawierających mięso lub ryby. Decydując się na przejście na tę dietę, należy pamiętać, że w codziennej diecie fleksitariańskiej nie może zabraknąć źródeł białka, zdrowych tłuszczów i węglowodanów.vege przepisygrafika: materiały prasowe

Co jeść, stosując elastyczny wegetarianizm? Czy dieta fleksitariańska jest smaczna i różnorodna? Książka „Vege bez zobowiązań. Fleksitariańskie przepisy z całego świata” przedstawia mnóstwo ciekawych propozycji komponowania posiłków fleksitariańskich! Elastyczne przepisy z całego świata pozwolą przygotować dania zarówno w wariancie wegańskim, jak i tym wegetariańskim, rybnym czy mięsnym.
 
vege przepisy
grafika: materiały prasowe
Chili sin czy con carne? Inspirowany francuską klasyką gulasz z fasolą czy jednak tradycyjna wołowina po burgundzku?  A może w przepisie na gnocchetti chorizo zastąpić wegetariańską kiełbaską? Dzięki zebranym w  powyższej książce przepisom czytelnik może zdecydować zależnie od nastroju, apetytu i okazji i – miejmy nadzieje! – odkryje, że bezmięsne wersje tradycyjnych dań znacznie częściej niż wyrzeczeniem, okazują się ekscytującą kulinarną przygodą.

Ekologia.pl jest patronem medialnym książki. 


źródło: materiały prasowe
Ocena (3.4) Oceń: