Ekogwiazda RE-ACT Fashion Show 2010
Ekogwiazda RE-ACT Fashion Show 2010
Pasjonuje ją styl Vintage, tkaniny retro, a także niekonwencjonalna sztuka recyklingowego projektowania. Lu Flux, brytyjska projektantka ekskluzywnych kolekcji ekologicznych już 15 października pojawi się w Łodzi na RE-ACT Fashion Show-  pokazie mody recyklingowej.
Kinga Rusin ambasadorką RE-ACT Fashion Show 2010
Kinga Rusin ambasadorką imprezy RE-ACT
Konkurs na najlepszą kreację recyklingową, pokaz kryształowej kolekcji Agnieszki Kawali - Surmy oraz ecogwiazda wieczoru- brytyjska marka LU FLUX - wielkimi krokami zbliża się RE-ACT  Fashion Show- wyjątkowe wydarzenie w świecie mody. Ambasadorką tegorocznej edycji została Kinga Rusin.
Moda ekologiczna & recykling w szafie
Moda ekologiczna & recykling w szafie
Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami na temat tego, jak powinniśmy się ubierać, by wyglądać modnie, a zarazem wyróżniać się z tłumu. Nadążanie za trendami, ciągłe zaopatrywanie się w to, co rzekomo każdy powinien mieć w swojej garderobie, jest prawie niewykonalne.
Ekologiczna moda. Aktorka Emma Watson projektuje eco fashion
Emma Watson zostanie projektantką?
Aktorka Emma Watson przygotowała autorską kolekcję dla marki People Tree. Kolekcja zostanie zaprezentowana podczas festiwalu A Garden Party. Impreza jest organizowana przez księcia Karola.
Impreza RE:Produkcje - bizuteria, ubrania i wyroby użytku codziennego hand made
Reprodukcje – rękodzieło jest cool!
Przedmioty i ozdoby wykonane ręcznie przez artystów cieszą się ogromną popularnością. Takie produkty nie dość, że są wyjątkowe i piękne to także przyjazne dla środowiska. Jeśli chcesz zapoznać się i kupić coś nietypowego, to przyjdź na imprezę RE:producje, która odbędzie się już w najbliższą ...
Młoda moda, ekologiczna moda!
Młoda moda, ekologiczna moda!
21 kwietnia, na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się Pokaz Dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. 28 absolwentów MSKPU zaprezentowało swoje kolekcje, które nawiązywały do tematu odpowiedzialnej konsumpcji, fair-trade, wpływu przemysłu odzieżowego ...
Pasaż zakupowy