Co można zrobić ze zużytych części samochodowych?

Kolia z kolekcji pARTsKolia z kolekcji pARTs

Co zrobić z uszkodzonymi i zużytymi częściami samochodowymi? Można je po prostu wyrzucić, albo stworzyć z nich piękną i oryginalną biżuterię!


Biżuteria pARTs to pierwsza w Polsce kolekcja biżuterii wykonana ze zużytych części samochodów. Ten wyjątkowy projekt stworzony został zgodnie z ideą UPCYKLINGU.

Naszyjniki, bransolety oraz breloki z kolekcji pARTs zostały wykonane ze zużytych metalowych nakrętek i uszczelek, wiązek elektrycznych, przewodów, fragmentów płytek elektronicznych modułów a nawet żarówek z kontrolek i bezpieczników pochodzących z różnych modeli samochodów marki Volvo. Każdy element biżuterii Karlik ART to unikalne artystyczne rękodzieło najwyższej jakości oraz wyjątkowa propozycja nie tylko dla miłośników motoryzacji.

Kolekcja biżuterii ze zużytych części samochodowych Volvo powstała we współpracy z projektantką Anną Orską, prekursorką wykorzystania upcyklingu w polskim jubilerstwie. „Zaprojektowanie i wykonanie biżuterii z części samochodowych było dla mnie nowym doświadczeniem i interesującym wyzwaniem” – podkreśla Anna Orska.
kolekcja pARTs
kolekcja pARTs
Bransoletka pARTs
kolekcja pARTs
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy