HIT 2019 - bransoletki, które sadzą drzewa!

Coś na szczęście, coś z imieniem, coś dla miłośników zwierząt, podróży,  fotografii, minimalizmu… Są takie bransoletki wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo: są eko, bo z drewna i... każdy może dzięki swojej bransoletce posadzić drzewo! Jak to możliwe?eko bransoletkifot. Plantwear

W połowie zeszłego roku czołowy polski producent drewnianych zegarków - firma Plantwear  - wprowadził do swojej oferty bransoletki. Oryginalne połączenie drewnianej zawieszki z woskowanym sznurkiem w kilku kolorach szybko stało się prawdziwym hitem. W czym tkwi wyjątkowość drewnianej biżuterii i jak pomaga ona naturze?
eko branasoletka
Wybierz swój wzór na www.plantwear.pl.


Uniwersalność, nowoczesny design i potęga prostoty

Drewnianym bransoletkom nie można odmówić oryginalności. Przyciągają uwagę, intrygują, wyróżniają się wśród innej biżuterii. Dlatego można je nosić zarówno jako dodatek do codziennych, luźnych stylizacji, jak i wykorzystać w formie ciekawego akcentu przy biznesowym outficie.

Nowoczesne projekty zawieszek z naturalnego drewna (a wśród nich: wilk, nieskończoność, tybetański znak szczęścia czy róża wiatrów) w połączeniu z ręcznie zaplatanym sznurkiem, tworzą bransoletki, które chętnie noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dodatkową zaletą tej biżuterii jest to, że… każda pleciona bransoletka Plantwear może posadzić drzewo!

1 zdjęcie bransoletki = 1 posadzone drzewo

Pomysł jest prosty: za każde zdjęcie drewnianej bransoletki zamieszczone w serwisie Instagram z hashtagami: #plantwear i #plantweartrees, firma sadzi 1 drzewo w Polsce. Nie wierzycie? Zobaczcie relację z pierwszego sadzenia drzew za zdjęcia z bransoletkami.

W czasie pierwszego finału akcji “1 zdjęcie bransoletki = 1 posadzone drzewo” ekipa Plantwear posadziła ponad 500 drzew. Kolejna akcja planowana jest wiosną tego roku, a zdjęć, za które będą sadzone drzewa, jest już ponad 1 000!

Drewniane bransoletki a woda

Zastanawiacie się pewnie, jak zachowuje się drewniana bransoletka w kontakcie z wodą? Producent zapewnia, że przy sporadycznym i lekkim zawilgotnieniu (np. mycie rąk, deszcz, pot) nic się z bransoletką nie dzieje. Należy ją jednak zdejmować przed kąpielą czy skorzystaniem z basenu. Nie jest to jednak problematyczne - bransoletki mają regulowane zapięcie.

Też chcecie nosić drewnianą bransoletkę i posadzić dzięki niej drzewo?
Wybierzcie swój wzór na www.plantwear.pl


materiały partnera


Ocena (3.6) Oceń: