Idealna sukienka na lato

Ty również z niecierpliwością czekasz na pierwsze dni lata? Tęsknisz za wysokimi temperaturami, gorącymi promieniami słońca i możliwością chodzenia w luźnych, przewiewnych ubraniach? Jeśli tak, to zaliczamy się do tej samej grupy ludzi! To, co my kochamy w lecie, to swoboda kreowania swojego ubioru i możliwość bezkompromisowego sięgania po lniane sukienki.lniane sukienkifot. Dudopracownia

Naturalna odzież lniana


Przez wiele ostatnich lat len był niedocenianym, a czasami i bagatelizowanym materiałem, z którego produkuje się odzież. Od pewnego czasu ulega to jednak zmianie. Rosnąca świadomość społeczna sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na sukienki z naturalnego lnu. Robią to z wielu powodów, ale zawsze jest to świadomy i dobrze przemyślany wybór.

Wygodne lniane sukienki


Po pierwsze dla wygody. Len jest tkaniną naturalną, niezwykle wygodną w codziennym użytkowaniu. Mimo że może się wydawać sztywny i szorstki, w rzeczywistości jest bardzo miły i delikatny w kontakcie ze skórą. Nie powoduje uczuleń, podrażnień i jest w 100% bezpieczny dla osób z różnego rodzaju alergiami. Polecamy lnianą odzież na lato szczególnie osobom, cierpiącym na AZS - atopowe zapalenie skóry.

Przewiewne sukienki z lnu


Latem nasza skóra wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji. Z jednej strony dużym zagrożeniem dla niej są promienie UV, szczególnie jeśli mamy jasny fototyp skóry i widoczne na niej pieprzyki. Po drugie, stosując różnego rodzaju kremy do opalania, zamykamy sobie nimi pory, utrudniając swobodną i naturalną wentylację ciała. Sięgając po sukienki lniane, chronimy w ten sposób ciało przed promieniowaniem UV, a jednocześnie pozostawiamy otwartą drogę do swobodnej wymiany powietrza. Len jest materiałem, który nie ogranicza wentylacji, pozwalając naszej skórze oddychać i odprowadzać wilgoć z potu na zewnątrz. Nosząc lniane sukienki, czujemy się po prostu dobrze i świeżo.

Trwałość sukienek z lnu


Odzież, w której chodzimy latem, jest bardziej narażona na zużycie. Siadanie na piasku, konarach drzew, kamieniach czy betonowych murkach, nie pozostaje bez wpływu na jej wytrzymałość. Także promienie słoneczne i UV mogą przyspieszać utratę wytrzymałości tkanin, a także prowadzą do blaknięcia kolorów. Wybierając przewiewne sukienki lniane na lato, możemy być spokojne o ich wytrzymałość. Len jest jednym z najbardziej odpornych i mocnych materiałów naturalnych, któremu niestraszne są trudne warunki użytkowania. Nie mechaci się, nie odbarwia, nie traci kolorów i nie boi się kontaktu z wilgocią. W dodatku szybko schnie i nie wymaga prasowania.

Swoboda noszenia pomiętych i zagiętych ubrań


Len to materiał, który w swojej naturalnej postaci ma widoczne zagięcia i jest po prostu pomięty. Czy to świadczy o niechlujności i niedbalstwie? Zdecydowanie nie! Żadne inne sukienki nie wyglądają tak dobrze, kiedy są pomięte, jak damskie sukienki lniane. Widoczne załamania i nierówności tkaniny, tylko dodają im uroku i podkreślają Twoją kobiecość. Nie udawajmy również, że nie jest to dla nas wygodne. Kiedy brakuje nam czasu i szybko musimy wyjść z domu, wystarczy sięgnąć po sukienkę lnianą, nie martwiąc się tym czy jest wyprasowana i czy należy to robić. Ubierasz ją taką, jaka jest i po prostu wyglądasz w niej świetnie.

Naturalne jasne kolory


Jakiego kolory ubrań polecane są latem? Zdecydowanie jasne. Są bezpiecznym wyborem na każdą okazję, a w dodatku zapewniają nam duży komfort termiczny. Jasne sukienki z lnu w mniejszym stopniu pochłaniają energię cieplną promieni słonecznych, sprawiając, że jest nam w nich zwyczajnie chłodniej i lepiej się w nich czujemy. Sukienki z lnu na lato nie muszą mieć jednego uniwersalnego koloru. Dostępne są w wielu modnych odcieniach i kolorach, w których rzecz jasna króluje beżowy i ecru.

art.sponsorowany
Ocena (0) Oceń: