Impreza RE:Produkcje - bizuteria, ubrania i wyroby użytku codziennego hand made

Ekologiczne skarpety

Przedmioty i ozdoby wykonane ręcznie przez artystów cieszą się ogromną popularnością. Takie produkty nie dość, że są  wyjątkowe i piękne to także przyjazne dla środowiska. Jeśli chcesz zapoznać się i kupić coś nietypowego, to przyjdź na Imprezę RE:producje, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę.Impreza Re:produkcje będzie trwała cały dzień. W trakcie eventu będzie można zapoznać się z wyrobami czołowych polskich designerów jak i zupełnie nieznanych młodych artystów. Wszystkie produkty hand made będzie można obejrzeć, przymierzyć i zakupić. Dostępne będą prace takich wytwórców jak Aleale, Anna WYKRÓJ,  Ekoista i wielu innych. Zarówno nowe i jak stare przedmioty i ubrania, w które artyści tchnęli nowe życie. Na dwóch piętrach Kubu Grawitacja znajdziecie ponad 40 stanowisk. Rozstawione zostaną również punkty z ubraniami wraz z osobnym miejscem na przymierzalnię, a  na piętrze i tarasie będzie można znaleźć biżuterię i wyroby codziennego użytku.

Artysta przy pracy Fot. www.sxc.hu


RE:produkcje to sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym, propozycja by ciekawie spędzić weekend. Podczas imprezy odbędzie się akcja ekologiczno – charytatywna „Wkręć się w rękodzieło pomocy”. Przez cały dzień każdy odwiedzając będzie mógł oddać przedstawicielom Stowarzyszenia Dom Rodzina Człowiek zebrane przez siebie plastikowe nakrętki. Zostaną one następnie odsprzedane firmie zajmującej się recyklingiem, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczone na wózki inwalidzkie i protezy dla potrzebujących.

Cała zabawa odbędzie się w miłej atmosferze. Oprawę muzyczną zapewni DJ Masterflasz. Impreza RE:produkcje odbędzie się 8 sierpnia w Klubie Grawitacja na ulicy Browarnej 6 w Warszawie.

Więcej informacji możesz uzyskać pisząc na adres: produkcje.re@gmail.com
Ekologia.pl
 
Ocena (3.0) Oceń: