Kinga Rusin wspiera polskich projektantów

Fot. Jakub Woźniak, Mikołaj Gauer_dla Re-ActFot. Jakub Woźniak, Mikołaj Gauer_dla Re-Act

Już w najbliższy piątek do Łodzi przyjadą projektanci z Polski i zagranicy tworzący w nurcie zrównoważonej mody. Nie zabraknie również gwiazd ze świata mody, telewizji i show biznesu.12 października odbędzie się bowiem Re-Act Fashion – gala finałowa jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Ambasadorem projektu po raz kolejny została Kinga Rusin.

Kinga Rusin chętnie angażuje się w  proekologiczne projekty, wspiera także wydarzenia promujące młodych artystów. Re-Act Fashion to konkurs dla projektantów z całego świata, którzy tworzą kolekcje Eko. Kinga Rusin została ambasadorem Re-Actu już po raz drugi, pierwszy raz zaangażowała się w wydarzenie w roku 2010. – Re-Act to bardzo dobry sposób na to, żeby w ogóle zwrócić uwagę na recykling. Na to ile bardzo fajnych rzeczy trafia do kosza na śmieci. Życzę młodym projektantom by mieli więcej tak wspaniałych pomysłów i by nie zabrakło im weny w tworzeniu tak zwanej mody z odzysku – mówiła w wywiadach.

Już w najbliższy piątek Kinga Rusin poprowadzi galę finałową Re-Act Fashion, która będzie miała miejsce w nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Re-Act Fashion od lat przyciąga uwagę gwiazd; na zielonym dywanie w Łodzi zobaczyć było można także między innymi Izę Miko, Ramonę Rey, Adę Fijał. Sesję zdjęciową dla tegorocznej edycji wykonała Lidia Popiel, która w tym roku zasiądzie także w jury konkursu. Kto pojawi się w Łodzi na tegorocznej gali? O tym przekonamy się już niebawem.

Ocena (3.5) Oceń: