Nadchodzi 7 edycja szalonej wymiany ciuchów

Warszawo ! Nadchodzi 7 edycja szalonej wymiany ciuchów:)Warszawo ! Nadchodzi 7 edycja szalonej wymiany ciuchów:)

Warszawo ! Nadchodzi 7 edycja szalonej wymiany ciuchów. Wymiana ubrań i innych dodatków wraca na stare śmieci, czyli do wnętrz klubu Arythmia. Na miejscu odbędzie się również zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantów mieszkających na Kresach.


Co wymieniamy? Praktycznie wszystko – ubrania, zabawki, dodatki, książki, płyty Cd i inne przedmioty użytkowe, które zalegają w naszych domach.

Jak wymieniamy? Jest jedna, wspólna kupka na którą kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy. Kiedy dana rzecz trafi na taką kupkę, to natychmiast traci ona swojego pierwotnego właściciela i czeka, aż ktoś nowy ją przygarnie.  Ze sterty można zabrać tyle rzeczy ile nam się spodoba!

Zasady wymiany na Ciuchowisku!

  1. Płacimy za wejście kwotę określoną na plakacie/ wydarzeniu.
  2. Zachowujemy bilet do kontroli.
  3. Płacimy raz w ciągu całego dnia, niezależnie od tego, ile razy wejdziemy/wyjdziemy.
  4. Płacimy tyle samo niezależnie od tego, czy przynosimy ubrania, czy też nie.
  5. Przyniesione ubrania sami wykładamy na stoły/folie starając się zachować podział na ubrania dziecięce, wszystkie inne i rzeczy pozostałe (miejsca są oznaczone).
  6. Nie zaczynamy wymiany przed godziną rozpoczęcia wydarzenia nawet jeśli przyjdziecie wcześniej. Kładziemy ubrania i czekamy aż wybije godzina startu imprezy. Dajmy wszystkim równe szanse !
  7. Możemy wziąć tyle rzeczy ile Nam się spodoba, ale nie zapominajmy o innych Ciuchowiczkach!
  8. Jeżeli nic nam się nie spodoba, nie zabieramy swoich ubrań z powrotem ze sobą - zostaną oddane potrzebującym.
  9. Nie sprzedajemy ubrań.
  10. Nie wymieniamy 1 za 1


To nie wszystko –  w trakcie ciuchowiska odbędzie się również zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantów mieszkających na Kresach. Chodzi głównie o żywność trwałą, taką jak kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, ciastka, bakalie, czekolada.

Więcej szczegółów znajdziecie na pod adresem http://www.odraniemen.org/projekt/paczka-dla-polskiego-kombatanta-na-kresach-boze-narodzenie-2013

Będą także stanowiska z rękodziełem, gdzie będzie można nabyć oryginalne i piękne rzeczy. Osoby które chcą się wystawić prosimy o kontakt na maila: ciuchowiskowymianaubran@gmail.com

Wszystkie ubrania które zostaną trafią do osób potrzebujących jeśli znacie jakieś fundacje które moglibyśmy wspomóc - dajcie znać.

Impreza odbędzie się 7 grudnia w klubie Arytmia na ul Sandomierskiej 13 (300 metrów od stacji Metro Pole Mokotowskie - wejście od ul.Rejtana) w godzinach od 13:00 do 15:30. (www.klubarytmia.pl)

WJAZD:7zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/196623557191986/


Ocena (3.4) Oceń: