Szpilki wymiatają!

„Szpilki wymiatają odbędą się 29 czerwca w Teatrze 4Piętro, fot. sxc.hu„Szpilki wymiatają odbędą się 29 czerwca w Teatrze 4Piętro, fot. sxc.hu

W sobotę 29 czerwca 2013, Kobiety z Warszawy i okolic, będą miały niepowtarzalną okazję, by wziąć udziału w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich! „Szpilki wymiatają!” to X już edycja spotkania organizowanego przez Szpilki po godzinach, przepełnionego kobiecą energią!Dla kogo jest impreza „Szpilki wymiatają”?

Impreza kierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w gronie innych ciekawych Kobiet, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe, skorzystać z usług profesjonalistów i skorzystać z możliwości zakupu unikalnych usług i produktów. A także dla osób, które chcą przewietrzyć swoje szafy, a także zrelaksować się w sympatycznym otoczeniu.

„Szpilki wymiatają!” to X już edycja spotkania organizowanego przez Szpilki po godzinach, która ze spotkania na spotkanie ma coraz większy zasięg, dzięki czemu rozwija wachlarz atrakcji.

A co czeka nas tym razem?

  • targi GIVE&TAKE WOMEN czyli promocja kobiecych biznesów. Jest to doskonała okazja do zakupu unikalnych produktów i usług firm, kt Kobiety;
  • warsztaty rozwojowe dla Kobiet, wykłady;
  • profesjonalne sesje zdjęciowe;
  • usługi stylistów wizerunku (makijażystki, stylistki, fryzjerki, kosmetyczki, brafiterki);
  • goście specjalni m.in. Ilona Felicjańska, Ewa Foley;
  • kącik malucha;
  • wietrzenie szaf, czyli kulturalna wymiana ubrań i dodatków (wszystkie ubrania na wieszakach, kontrola ubrań, bieżący udział organizatora);
  • inne atrakcje i konkursy, a także loteria fantowa, która odbędzie się na koniec imprezy.


Dzięki tej inicjatywie Szpilki po godzinach, wspierają kobiece biznesy. Targi GIVE&TAKE WOMEN dają Kobietom które zaprezentują swoje firmy, możliwość pokazania swoich produktów, zdobycia Klientów podczas bezpośredniej rozmowy i nawiązanie kontaktów biznesowych, a Uczestniczkom możliwość zakupu unikalnych produktów i usług. Jest to również doskonała okazja do wzajemnego inspirowania i wspierania się, szczególnie w przypadku kobiet, które dopiero zaczynają przygodę ze swoją własną firmą.

Jednym z gości specjalnych wydarzenia będzie Ilona Felicjańska, autorka thillera erotycznego pt. „Wszystkie odcienie czerni” i wywiadu rzeki „Cała prawda o…” . Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek i zdobycia autografu autorki.

Organizatorki spotkania, gwarantują, że każda Uczestniczka tego spotkania, znajdzie dla siebie coś ciekawego i będzie się doskonale bawiła. Przede wszystkim jednak, każda z Pań spędzi wspaniały dzień, korzystając z niezwykłej kobiecej energii, która jest nieodłącznym elementem  Szpilkowych spotkań!

„Szpilki wymiatają z szafy!” ed. IX odbędzie się, w Studiu 4Piętro, które znajduje

się w centrum Warszawy, przy ul. ŻelaznejOcena (3.4) Oceń: