Targi mody Vintage Passage vol.2

Fot. PD-LAYOUT; PD-USGOV.Fot. PD-LAYOUT; PD-USGOV.

Nie lada gratka dla wszystkich pasjonatów mody i fashionistów. W niedzielę 29 września w Warszawie odbędzie się II edycja targów mody Vintage Passage, w trakcie których będzie można zdobyć wyszukane i nietuzinkowe kreacje. Jeśli nie jest Ci obce pojęcie etyki w modzie, zwracasz uwagę na to jakiej jakości są Twoje ubrania i dbasz o otaczające nas środowisko, koniecznie musisz zjawić się na targach.„Festiwal to fantastyczne wydarzenie promujące pozytywny styl życia, wegetarianizm, weganizm oraz polską muzykę alternatywną. Nie zabraknie pozytywnej energii i wielu atrakcji dla uczestników.” – przekonują organizatorzy. Dla uczestników targów Vintage Passage czekają prawdziwe modowe perełki, wyselekcjonowane, designerskie ubrania, konkursy, porady stylistów i wizażystów, sesje w stylu retro.

W ramach targów będzie można wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach gotowania, projekcjach filmów o tematyce vege oraz koncertach polskich zespołów alternatywnych, takich jak Ścianka, Bruno Schulz, Manescape, Dead Snow Monster, Lola Lynch, Her Hair, Bobby The Unicorn, Minerals.


Targi Vintage Passage

29.09.2013

Klub 1500 m przy ul. Solec 18 w Warszawie

Festival podzielony będzie na 2 strefy: białą i zieloną.

Strefa Zielona (Sala wystawców, warsztatów, wykładów i projekcji filmów)
Targi Vintage Passage odbywają się w Strefie Zielonej.
Wstęp od godz. 11.00, bilet: 5 zł

Strefa Biała (Sala koncertowa)
Wstęp od godz. 13.45, bilet: 25 zł (zawiera wstęp także do strefy zielonej)

Więcej informacji dotyczących targów Vintage Passage vol.2 oraz wystawców można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia http://vintagepassage.com oraz FanPage.

Potwierdź swoją obecność na Vintage Passage:
https://www.facebook.com/events/427546477361742/

Kontakt e-mail: targi@vintagepassage.com


Ocena (3.4) Oceń: