Zapraszamy na 13 Edycję „Uwolnij Łacha”

13 edycja Uwolnij Łacha13 edycja Uwolnij Łacha

Już w najbliższą sobotę 13  października zapraszamy na XII Edycję „Uwolnij Łacha” , która odbędzie się w Ćwiczeniówce w Bilbliotece Krasińskich na ulicy Okólnik 9.Impreza osiągnęła już status kultowej w stolicy. Jest to jedno z pierwszych wydarzeń, kiedy uczestnicy mają możliwość bezgotówkowej wymiany ubrań i rzeczy.

Zasady wymiany są bardzo proste – to, co przynosisz, wykładasz na wspólną stertę, a z niej bierzesz co chcesz dla siebie. Organizatorki zachęcają do przynoszenia książek, zabawek, drobnych sprzętów kuchennych i wszystkiego co zalega w domach.

Wszystkie ubrania i przedmioty, które nie zostaną zgarnięte przez uczestników, zostaną przekazane organizacji Polski Czerwony Krzyż.

„Staramy się organizować nasze imprezy w miejscach nowo otworzonych, i mających spory potencjał kulturotwórczy, a bez wątpienia Ćwiczeniówka to właśnie takie miejsce ! W ciągu lata odbyło się tam kilkaset darmowych koncertów. Uwalnianie Łachów to też świetna okazja żeby odwiedzić to unikalne miejsce, które w zamyśle fundatora miało służyć społeczeństwu. I właśnie tak będzie jeszcze do końca października !” – czytamy w komunikacie.

W czasie trwania imprezy będzie można posłuchać muzyki na żywo, wziąć udział w  warsztatach z szycia zabawek, oraz w pokazach brazylijskiego jiu-jitsu.

Aby poprawić ilość i jakość ubrań, które trafiają na imprezę zostały wprowadzone nowe zasady biletowania:
Dla uczestników z przynajmniej jedną torbą łachów lub gratów cena cena biletu to 8 zł
Osoby, które nie przyniosą ze sobą żadnych ubrań na wymianę będą musiały zapłacić 15 zł.

13 Edycja „Uwolnij Łacha”  

Ćwiczeniówka w Bibliotece Krasińskich
ul Okólnik 9 - Na przeciwko Akademii Muzycznej

Start w samo południe!


Zapraszamy!

Więcej o akcji:www.uwolnijlacha.blogspot.com
Ocena (3.5) Oceń: