„Liposukcja” bez skalpela? Fakty i mity na temat odchudzania
Czy możliwa jest „liposukcja bez skalpela” ?
W związku z ciągłym rozwojem trendu Wellnes, współczesny rynek oferuje nam szereg możliwości oraz sposobów na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Wśród ofert coraz częściej można spotkać się z liposukcją bez skalpela. Jakie są fakty i mity na temat tego zabiegu?
Zdrowe odżywianie. Jakie są popularne mity żywieniowe?
Zakorzenione mity dotyczące żywienia
Zanim zajmiemy się rozkładaniem na czynniki pierwsze różnego rodzaju diet i propozycji odchudzających spójrzmy na kilka głęboko zakorzenionych mitów dotyczących żywienia.
Naturalne suplementy diety – dla zdrowia i urody
Naturalne suplementy diety – dla zdrowia
Łatwiej wpadasz w złość i szybciej się męczysz? Chcesz schudnąć, a brak ci motywacji do działania? Jak nie dać się sezonowej depresji? Sposobów jest wiele. Choć niezmiernie istotną rolę odgrywają: właściwie zbilansowana dieta i aktywność fizyczna, to warto wspomnieć o naturalnej suplementacji. ...
Piękne rzęsy – w zasięgu ręki
Piękne rzęsy – w zasięgu ręki
Marzysz o długich, podkręconych rzęsach? Chcesz oszołomić spojrzeniem i wzbudzić zazdrość przyjaciółek? O to kilka sposobów, które sprawią, że Twoje spojrzenie oczaruje każdego.
Kobieto! Bądź w harmonii ze swoim ciałem
Kobieto! Bądź w harmonii ze swoim ciałem
Każda kobieta jest piękna, bez wyjątków. Niestety, czasem problemy dnia codziennego, życie pod presja czasu i ciągłe stresy sprawiają, że czujemy się źle. Dlatego, warto zatrzymać się na chwilę, by zadbać o swoje ciało i duszę. Jak to zrobić? Oto kilka sposobów na to, by uśmiech zawsze ...
Bakteria Escherichia coli? Umywam ręce!
Bakteria Escherichia coli? Umywam ręce!
Bakteria E.Coli (pałeczka okrężnicy), o której było tak głośno w zeszłym roku, to szczep, którego zmutowana odmiana spowodowała panikę w całej Europie. Co kryje się pod tajemniczą nazwą Escherichia Coli? I co zrobić, aby uchronić się przed zakażeniem?
Ile, kiedy i jak jeść?
Jakie są prawidłowe nawyki żywieniowe
Dla właściwego funkcjonowania organizmu należy zadbać o regularność posiłków, ich odpowiednią ilość, czas oraz sposób ich przyjmowania.
Cynamon przyprawa - właściwości i zastosowanie
Cynamon - aromatyczna przyprawa do wielu zadań
Jest nie tylko smaczny i pięknie pachnie, ale ma też wyjątkowe właściwości lecznicze. Zarówno starożytni Chińczycy, jak i Egipcjanie znali jego właściwości i wykorzystywali je na wiele sposobów. Bywał towarem droższym, niż złoto. I dzisiaj możemy wykorzystywać cynamon, bo to o nim mowa, na ...
Wstyd zapytać – choroby objęte tabu.
Dolegliwości, które objęte zostały tabu
W teorii nic, co ludzkie nie powinno być nam obce. Zdawać by się mogło, że w XXI w. tabu dotyczące wielu tematów zostało zniesione. Tymczasem sprawy, o których wstydzimy się mówić ciągle istnieją; co więcej – zmieniają się cyklicznie co kilkanaście – kilkadziesiąt lat. Walka z niektórymi ...
Ubrania zrobione z niedopałków
Robi ubrania z... niedopałków papierosów
Niedopałki mogą być cennym surowcem, służącym do produkcji oryginalnych ubrań.  Na taki niecodzienny pomysł wpadła projektantka mody : Alexandra Guerrero.
Pasaż zakupowy